Yardımmn edin lütfen :(?

Merabalar! Òncelikle 19 yaşındayım ve bir sorunum var. Bizim eve gelen her gün ama hergün gelen bir teyze var artık gınaa geldi evde değiliz desek bile hergün evimize geliyor. Her saat arıyor anneme bir ara telefona cevap verme dedim vermedi ama yine geldi lan yeter artık bide o kişi geldiğinde hizmetçi gibi çalışıyorum artık yeter ne yapmam lazım?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kapıya huzurevi yaz bidaha gelmez :d

1|1
    0|0
  • Ona yalan bir anını anlat. Mesela bir arkadaşım vardı çok iyiydi ama bana kötülük yaptı paramı falan aldı de. Oda muhtemelen kimseye güvenme der. Sende biz onunla çok iyiydik ama çok muhabbet tez ayrılık getirdi de eşek değil ya anlar

0|0
    0|0
  • İğnele ya da benim gibi yap sor sen neden hergun bize geliyorsun bir çıkarın mı olacak bizden de ben amcama soyledım 3 yıldır evime gelmiyor ben raad:) ben huzurlu :)

0|0
    0|0
  • teyze biraz tatlı gel deseydin anlar belki

0|0
    0|0
  • söyle gelmesin mk kov ya da .

0|0
    0|0
  • ilgilenme sende mk kadin hizmet almaya geliyormus iste cekil odana gitme yanina

0|0
    0|0
  • aynen bende de oldu birgün arkamdan konuştu bende bunu bir azarladım o gündür gelmiyor artık

0|0
    0|0
  • teyze senin anağın... a... k... de.. ve üstüne çayı dök.. citroen de ardından.. bir daha gelmez.

0|0
    0|0
  • Misafirdir yapacak bişi yok sevaptır sevap 😂😂

0|0
    0|0
  • taşının :D

0|0
    0|0
  • sktr çek :D

0|0
    0|0
  • seni gelin alcak o belli... :D

0|0
    0|0
  • Sizde başkalarına gidin:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim eve de geliyodu ben bisey demiyodum annem de birgün dayanamadi evine git artik dedi daha da gelmedi alişkanlik yapti şimdi hergün gelecek mi die bekliyorum 😄😄sana önerim ses çikarma

0|0
    0|0
  • Belli edin soguk davranin

0|0
    0|0
  • umursamazlık yap ben hep öyle yapıyorum uzaklasıyolar :D

0|0
    0|0
    • Kaç kere denedim 2 saat oldu hala evimizde şimdi yanımda oturuyo

• beniz durumla senin durum farklı ama umursamaz oldugum için takmıyorum umurumda da degiller akrabalarımdan söz ediorum :D

• Kapıyı açmayın. eğer zorluyorsa, akrabanız değilse kırmadan müsait değiliz deyin

0|0
    0|0
  • Öneri çokta nasıl yapacağına bağlı

0|0
    0|0
    • Hiç bir şeyden anlamıyoo

• Anneme kıyamıyorum ki oda teyzeyle annem de pişer

• teyzeye annen desin müsait değiliz diye eve almayın bu kadar basit

0|0
    0|0
    • Yok kapıya dayanıyo anlamıyo ki aradî şimdi açmadım tlf :!!!

• habi be açmayınca giremez hangi devirde yaşıyoruz

Yükleniyor...