Hiç İzlemeye Pişman Olduğunuz Film Oldu mu? Hangi Film?

Zaman kaybi dediğiniz,kalitesiz olduğunu düşündüğünüz ya da sizi olumsuz yönde etkileyen keşke izlemeseydim dediğiniz film oldu mu? Hangi film? Peki nerden buldunuz o filmi:) ?

0|0
16|31

En İyi Erkek Görüşü

• 7 sene önce mağara diye bir film izlemiştim :D hayatımda bu kadar vasat bir yapım görmedim bir el feneri ile başladı öyle de bitti :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Dancer in the Dark

İzlandalı şarkıcı Björk'ün filmi. Hiç sevmedim. Sürreal bir film. Sanat olsun diye insanı boğmuşlar. Sonunu bağlayamamışlar. Yardımcı fikirler belirsiz. Gerçek bir zaman kaybı.

Sevdiğim filmleri yazmayacağım. Başladım mı duramıyorum.

V For Vendetta

Sadece bunu yazacağım. Günümüzde yaşadığımız sorunlara ithafen.

1|0
    1|2
  • link Bu kadar gereksiz zaman kaybı bir film yapılamaz o nedenle yapımcıları takdir ettim

1|0
    0|1
  • Vardır tek tük.Ama aklıma gelmiyor şuan.Film konusunda seçici olduğum için bir ön araştırma yapmadan oturup izlemiyorum.

Hatırladım bir tane. şu filmi izlediğime pişman olmuştum link

sırf robin williams diye izlemeye karar vermiştim.Çok büyük bir mantık hatası.

1|0
    0|0
  • bi tane film vardı ismini bilmiyorumda iki adam fidye için bir kadını kaçırıyolar kaçırılan kadın adamlardan birisinin sevgilisi ama diğeri bilmiyodu buraya kadar herşey iyiydi sonra bu adamlar gay çıkmazlarmı bir anda öpüşmeye başladılar küfür ede ede kapattım filmi :((

1|1
    0|0
  • Hobit olabilir beklentilerimin çok çok altındaydı :)

1|0
    0|0
  • oldu evet kelebğin rüyasınını cok övdüler gittim sınemeaya keske gelmeseydım dedim beklediğim gibi değildi..

1|0
    0|0
  • yahşi batı.İnanın filmi 2 haftada her gün onar dakikalık periyotlar halınde izleyerek bitirebildim.Dünyanın komedi filmi olarak piyasaya sürülüp komik olmayan tek filmidir bence

1|0
    0|0
  • İnan çok oldu ama filmler aklımda değil, her fırsatta film izlemediğimden isimler karışıyor ama bakarım eğer denk gelirsem tekrar yazarım.

1|0
    0|0
  • The Box , abim satın almıştı izleyeyim dedim ya ben hiç bir şey anlamadım ya da onlar bir şey yapmaya çalışmışlar yapamamışlar.

1|0
    0|0
  • Çanakkale çocukları'na gitmiştim . Böyle berbat boktan bir film görmedim. Savasla alakası yok zaman kaybı bir filmdi . Yayıynda yapımda emeği geçenlere çok küfür ettim sinemadan çıkarken

1|0
    0|0
  • Yaşam kanıtı diye bir film vardı

1|0
    0|0
  • Genelde hep olur.Pişman olmadığımız filmleri sorsaydın daha kolay cevap yazabilirdim..):))

1|0
    0|0
  • link

Bu adamı sevdiğim için almıştım ama leşşşşşş :)

bir film müziği var artık o müziği lavaboda kullanıyorum o derece :S

izlemyin nan valla kötü :)

1|0
    0|0
  • izlediğime pişman oldugum film yok.

izlediğim en başarısız filim 'dönüş yok'.

1|0
    0|0
  • keloğlan kara prense karşı rezil bir filmdi :)

1|1
    0|0
  • blair cadısı diye bir film çıkmıştı o zaman sinemalar 1 tl idi halşa o paraya acırım

1|0
    0|0
  • clockwork orange

bence bu film hiç çekilmemeliymiş

insanı rahatsız ediyor

izledim ama çok rahatsız oldum

1|0
    0|0
    • izlenecekler listemde

niye rahatsız olmuştun

• bende öyle izledim

efsane film kült film doğru

beni etkilemiş o yüzden buraya yazmışım ama niye rahatsız ettiğini anlatması zor

şiddeti rahatsız ediciydi oysaki içinde şiddet olan filmi izlerim hiç rahatsız olmam

ama bunda amaçsız şiddet vardı filmin teması olan tipin bastonuyla adamı dövmesi etkiliyo ve hoşlanmıyosun

belkide filmin özelliği bu yıllar geçse bile unutmuyosun:) iyi ya da kötü:)

• Aynen oldu. Filmin adı "Üç" aç izle anlarsın pişmanlığımın sebebini.

1|0
    0|0
  • arşiv yaptığımdan sürekli kötü filmler izlerim zaten, buraya yazsam bitmez :(

1|0
    0|0
  • bekarlığa veda 2

bu kadar saçma bir film görmedim.baş rölünde gürgen öz falan oynuo o vardır die gittim yinede sarmadı

1|0
    0|0
  • bi film vardı unuttm adını orta yaşlı bir oyucunun cocukluk yıllarını mı ne anlatıyordu çok boş film .D

1|0
    0|0
  • oldu hatta yeni çıktı nuri alçonun oynadığı varya bana bir hikaye yaz mı ne hayatımdan 2 saat çaldılar yemin ederim

1|0
    0|0
  • Kalitesiz diyemem de keyif almadigim film demir adam 3 . cok basit ve konusu zayifti bence

1|0
    0|0
  • Celal ile Ceren. O ne iğrenç bir filmdir öyle.

1|1
    0|0
  • Pıtırcık diye filim izledim Bukadar israf olamaz Yapımcıda batmış zaten :)

1|0
    0|0
  • euet gecen hafta sınemada ıron man 3 berbattı 3d bide

1|1
    0|1
  • son ders uyudum uyandım

1|0
    0|0
  • mustara dye br flm

1|0
    0|0
  • Aşk kırmızı son olarak izlemekten sıkıldığım ve ödediğim paranın hakkını vermeyen filmdi.

1|0
    0|0
  • İzliyeceğim Filmleri Özenle Seçerim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Beğenmediğim birsürü zamanımı alan film oldu ama isim vermem asfdsgdgf (hatırlayamdım bian)

1|0
    0|0
  • Evde cd şeklinde olan ve can sıkıntısına izliyim hadi dediğim tüm filmler iğrenç çıktı isimlerini hatırlamıyorum ama abimler önlerine gelen filmi almışlar herhalde :D

1|0
    0|0
  • arog şuan aklıma başka gelmedi...

1|1
    0|1
  • son günlerdeki btün aşk filmleri..

evim sensin gibi gibi :)

1|0
    0|0
  • Human centipede. iğrençti. zaman kaybı

1|0
    0|0
  • yılmaz erdoğanın filmi neşeli hayat iğrenç ötesiydi

1|1
    0|0
  • Evim sensin zaman kaybıydı çok moralimi bozdu :((

1|0
    0|0
  • Mama...Sinemada film bulamadım gittim izledim bok gibiydi.

1|0
    0|0
  • Türklerin korku ve aşk filmlerinin topu.

not: yeşilçam hariç

1|1
    0|0
  • oldu hiç sevmedim " ARAF "

1|0
    0|0
  • Sınıfça ATM diye saçma salak zamanımızı çalan bir film izledik.

1|0
    0|0
  • esaretin bedeli ciddiyim

1|0
    0|0
  • recep ivedik çook büyük bir zaman kaybıydı.

1|0
    0|0
  • Olmadı... :)

1|0
    0|0
  • Romantik Komedi 2.

İlk kez bir filme verdiğim paraya acımıştım

1|0
    0|0
  • Karadedeler olayı benım için pişmanlıktı

1|0
    0|0