Özgüveniniz bu kadar mı

merak ettiğim bir şey var burdaki kullanıcıların çoğu gizli kullanıcılar resmi olmayan fake kişiler diyelim hani güzel ya da çirkin olabilirsiniz bu resim atmanızı engelleyen bir durum değil özgüveniniz bu kadar mı bir doğru ve gerçek olmayı deneseniz gerçek isminizi yazsanzı belki insanlar birbirlerine güvenmek konusunda bu kadar zorlanmayacaktı

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fake olayı nedir? :) Arkadaş neden İngilizcenin kurbanı oluyoruz bence öz güven baştan gidiyor.

Fake değil baya bildiğin sahte yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gizlilik ve özgüveni birbirinden ayıramayan bir şakirt üye daha.

Sen adınla ve kendi fotğrafınla geldin de ne oldu? Söyle de ona göre bakarız.

0|3
    0|0
    • gizlilik senin dediğin nasılsa resmim yok yerim yurdum belli deyip genelde cinsellik pesşinde koşman mı kusura bakma ama burda senin gizliliğe önem veren diyen üyelerin çoğu bun yapıyor

• Harbi şakirtmişsin.

• sanal ortama neden güveneyim ki.

0|1
    0|0
  • ziklemiyoz panpa.

0|1
    0|0
  • Bunun özgüvenle ne ilgisi var yahu fotoğrafımı kime göstermek isteyeceğime ismimi kime söyleyeceğime ben karar veririm herkesin bilip görmesine gerek yok.

0|0
    0|0
  • Arkadaş! Belki herkes senin kadar yakışıklı değil:) şaka bir yana özür olmak güzel bir duygu:)

0|0
    0|0
  • Facebook'a kayıtlı değilim çünkü aradığım ne bir arkadaş nede bir sülalem var. Görüşmek istediklerimle ya haftada bir ya da daha sık ya da ayda bir görüşüyorum. Burdada Arkadaslik kurim diye bir cabbam yok. E, yani niye Foto koyim...

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sana ama şöyle bişeyde var resmini koyuyosun bu sen değilsin fakesin de diyolar bana çok dediler ama takmıyorum beni bilen biliyo :)

0|0
    0|0
  • Özgüvenle alakalı değil, olmayacak şeye cinsel obje gözüyle bakan kişiler varken buraya fotoğraf koymak mantıklı gelmiyor hepsi bu.

0|0
    0|0
  • fotoğrafımı göstermeye niyetim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak sen dedin aklıma geldi açtım xper puanlarıma baktım.

Flört 30 100+

Aşk 46 100+

Cinsellik 7 100+

Ayrılık 10 100+

Kişilik 84 100+

Sağlık 14 100+

Moda 17 100+

Diğer 244 100+

Kültür 79 100+

Spor 14 100+

Ewet benmde fake resmim var ama demekki neymiiş herkes cinsellik peşinde değilmiş dimi :))

0|0
    0|0
  • Kim nabıcak benim resmimi kim nabıcak bana güvenip ? ben güvenilir bir adam değilim zaten

0|0
    0|0
  • olmaz ya hani oldu diyelim, kızarkadaşım ya da onun beni tanıyan bir arkadaşı buraya girdi ve benim burda kabak gibi resmimi gördü diyelim. kızarkadaşım 3. dünya savaşı çıkarır :)

0|0
    0|0
  • Valla hislerime tercüme oldun çoğu kişi yalancı aqa

1|0
    0|0
    • doğrudur onlar böle yaptığı sürece insanlardan güven bekleyip kendilerinin inandırıcı dürüst olduğunu söylemesinler amk herkes en kral sahte olmak için bir yarış içinde

• Aman boşver biz dürüst olalım aqa

• bazı kişiler görüntüye değil kişiliğe bakarlar sonra görüntü aşaması

0|0
    0|0
  • gerçek ismi yazmak ne alaka ya.gereksiz ve itici.

0|0
    0|0
  • Bu kadar : \o/

0|0
    0|0
Yükleniyor...