Otostop ile Karadeniz turu mümkün müdür?

Kültürüne, doğasına hasta olduğum Karadeniz'i iki arkadaş Sinop-Artvin boyunca gezmek istiyoruz üç hafta sonra. Biz de isterdik arabamıza atlayıp gitmeyi ama mâlum öğrencilik zor zanaat şu dönemde. Velhasıl daha önce otostop deneyimimiz olmadığı için bu konu hakkında tavsiyelerinize tâlibim.
Saygılar 😊

Güncellemeler:
Bir Allah'ın kulu da yorum yapmamış. Acaba sorunun kategorisi mi yanlış anlamadım ki?
up

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Yapabilirsin ama şunu söyleyeyim Trabzon ve Rize de otostop sıkıntılı ona göre yanınıza gerekli şeyleri alın. Artvin, samsun çok kolay. Yola çık, yol açık 👍👍

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet mümkün olabilir. Önce direkt Tosya'ya gidersin. Oradan Samsuna giden kamyoncuları bulmak kolay. Samsuna gittikten sonra Terme'ye geç yani Samsunun sonu diyebiliriz. Oradan Ünye, Ordu, Trabzon, Giresun'a giden kamyoncuları bulabilirsin. Samsunun şehir merkezinden bu saydığım illere giden kamyoncuları çok zor bulursun ona göre Termeye geç

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanmiyorum degildir birde genc olunca insanlar korkar almazlar diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Biz de her duran araca binilmez diye yanımıza biber gazı almayı düşünüyoruz. Anlayacağın iki tarafın da kaygıları var :/

• Evet oyle -.-

• Yok ya olmaz öyle bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Otostop ile uçak turu bile mümkün.

0|2
    0|0
  • kamyonculara güven olmaz

0|1
    0|0
  • Yaşadığım tur deneyimlerime göre konuşuyorum, otostopta güvenerek asla yola çıkmayın. Ben de karadeniz turu yapacağım iki sene içinde tek başıma ama yaylalara ulaşım vs. çok güç oluyor, nasıl yapacağım bilmiyorum açıkçası ama bir şekil halledeceğim bakalım.

0|0
    0|0
  • mümkün

0|0
    0|0
  • Otostop cekecek yerler onemli, e bilmediginiz icinde sirf yagmurdan hastalanacaksiniz belkide, ama boyle bir maceraya deger diyorsaniz bu maceraperestin bikac onerisini dinleyin. sag el yere paralel sekilde kaldirilip isaret parmagi asagi bakmalidir, bunun adabi budur bence buda aklinizda bulunsun, baktiniz gidemiyosunz arabalar hizli geciyor, sol elinlede bicepslerini kasarsin, tiyatro hesabi kalp krizi :)

0|0
    0|0
  • Evet bir karadenizli olarak sana söylüyorum otostopla gezersin özellikle kamyoncuların yanına binersen sohbette çok zevkli olur inan buna

0|1
    0|0
  • Müdür Seni kacırıp 38 yerinden bıcaklayıp, gözlerini kasıkla oyup, gelinlik giydirip tecavüz edip calıların arasına atarlar o yüzden girme o aksiyona

0|0
    0|0
  • Mümkündür

0|0
    0|0
  • Kanka vururlar seni orada

0|0
    0|0
  • Ben sezon sonu gidicem bosuna cekme. Otostop :) ekim gibi

0|0
    0|0
  • bir ihtimal olabilir usta

0|0
    0|0
  • denenebılır

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • Türkiyedesin dikkat et derim :D

0|0
    0|0
  • Aga hatala bir kamyoncuya falan denk gelmeyin sakın 😂

0|0
    0|0
  • Karadenizde PKK oluşumu var karadeniz bile güvenli değil artık ne yazıkki. Birde öldürülen otostopçuların hikayelerini okumanı öneririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...