Körelen yetenekler, yeteneklerimiz?

Belki de farkinda olmadan korelttigimiz o kadar yetenegimiz var ki..
Sanatin her dalina olan sevgim ve saygim, benlik gelisimim basladigindan itibaren suruyor.
Evvel zamanlarda tut okul korosunda yer almaktan, her tiyatro senaryosunda hep bir rolum olurdu. Okulun resim yarismalarina katilir, 1. olamasam da bir iki defa davetlerinde her almisligim vardir. Calgim cengim de iyidir, piyanoyla orgun farkini ayirt edemedigim zamanlarda yalvara yakara bir org aldirtmistim bizimkilere, bir basima once tek el ardindan yavas yavas cift el kullanmaya baslamistim.. derken org bozuldu. Haliyle uzun zamandir calmadigim icin calma yetenegim biraz olsun koreldi.
Calmayi cok istedigim 3 muzik aleti var; piyano basta geliyor, sonrasinda ise keman ve bateri.
Sesimin de gayet guzel olduguna inaniyorum, her insanin sesinin biryerlerinde, birilerine dokunabilecek birseyler olduguna inaniyorum.
Tiyatro ve taklit yetenegime guvenim sonsuz. Oyuncu olma istegim benimle dogdu ve benimle olecek.
El becerim konusunda ince eler sık dokurum. Amma velakin resim konusunda ustume yok diyemem, sadece ufak tefek karalamalara bayilirim. Her bos buldugum defter kitap kenarlarina sekiller sukullar cizerim.
Cok mu mutluyum, veya cok mu uzgun. Yazarim. Hislerimi bir kagida dokerim. Ya bir siir ya da bir metin olaraktan.
Turlerini bilmesemde ritme ayak uydurur, dans ederim. Evde tek kaldigimda ettigim danslari disardan goren olsa "bizim bilmemne hanimin kizi deli cikti yahu" deyiverir.
Lakin gel gelelim isin negatif kismina.
Ne bir kursa gittim, ne de baska birsey.
Bunlar sadece benimle yasayan ama oldugu yerde duran seyler.
Her insanin bir yerlerde kendinden birseyler bulabilecegine inaniyorum, onemli olan o ince cizgiyi tutturabilmek. Bu da tam olarak kendinizi tanimaktan gecer.
Ne yapmali bu korelen yeteneklere?
Sizin de boyle hikayeleriniz var mi?

Haydi anlatin sizde.😄

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence köreltilme diye bir şey o insanın karakter yetersizliğiyle ilgilidir.
    Eğer bir işi gerçekten istenirse bir çözüm vardır yoksa bahane vardır.
    Dolayısıyla kazananların hikayesi kaybedenler birlerini suçlayabilirler ve bu da korkaklıktır.
    Bunları sana karşı söylemiyorum. Yeteneklerinin farkında olmayan herkese ve bunun için uğraşmayanlaradır.
    Cesurca itirafında değerli.
    https://www.youtube.com/watch?v=3wbQlzkjvWU

0|0
    0|0
  • Biz erkekler birer gelecegin cocuk katilleri oluyoruz her banyoda bize ne demeli 😂 Buna birileri dur demeli 😄

0|0
    0|0
  • benim insanligim koreliyor gunden gune, yanimda biri olup gitse umrumda olmayacak o derece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...