Kitap okumayı seven varmı?

Kitap okumayı seven varmı? Günde kaç sayfa okuyorsunuz? Benim 300 okuduğum bile oluyor. Çok seviyorum okumayı. Bu arada okuduğunuz ve beğendiğiniz kitaplar varsa buraya adını yazabilirsiniz. Bende alıp okurum. 😊😊

2|0
24|34

En İyi Erkek Görüşü

• Okumayı severim.

Simyacı'yı öğle 12'de okumaya başlayıp, akşamüstü 6'da bitirmiştim.
    Okuduğum tek "çok satan" kitaptır,
    genelde, "çok satan" kitap okumam.

Şimdi de "Çavdar Tarlasında Çocuklar" adlı kitaba başladım, 20 sayfasını okudum, şimdi ara verdim biraz.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• severim, günde en az 60-80 sayfa okumak gibi bir hedefim var, 6 yıldır daha hiç aksatmadım. pek nadir bu sınırı aşıyorum, yeterli geliyor. eğer iki kitap birden okuyorsam ikisinden de aynı hedefi yakalamaya çalışıyorum. okuduktan sonra da yarım saatimi kitabın üstüne düşünmeye ayırıyorum, kitap hakkında notlar alacaksam bu süre zarfında alıyorum, birşeyler araştıracaksam, bu süre zarfında araştırıyorum.

kısaca günümün en az bir veya iki saati kitap okumakla ve kitap hakkında düşünmekle-araştırmakla geçiyor.

1|0
    0|0
  • Kitap çok akıcıysa gün içinde parçalar halinde ben de birkaç 100 sayfa birden okuyabiliyorum. Eğer polisiye-gerilim-macera türünden de okumak istersen bayağı bir yardımcı olabilirim.

1|0
    0|0
  • Ooo fareler ve insanlar mı görüyorum :)
    Günde öyle bir limitim yok , sürkeli değişebiliyor. Yeri geliyor haftalardır okuyamıyorum , yeri geliyor senin kadar. Çok beğendiğim, önerebileceğim kitap var hangisini sayayım şimdi bilemedim ama :)

1|0
    0|0
    • Siddharta çok çok iyidir, hayat rehberi gibi. Simyacı yeni bitti, Krişnamurti- İç Özgürlük, Tolstoy , Dostoyevski zaten tüm okuduklarımı tavsiye ederim, Albert Camus - Yabancı ve İlahi Komedya. Bunlar sanırım en sevdiğim kitaplar.

• Tek oturuşta bitirmişliğim var, ama artık gözlerim kaldırmıyor

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Konusu ne bu kitabin biraz anlatır mısın? Alacağım çünkü.

• Açıkçası ben pek anlamadım, hatta kitabın yarısında bıraktım isimler falan çok karışık geldi bana.. Ama 300sayfa günde okuyorsan iyi olabilir ven parça parça okuduğum için kaçırdığım kısımlar olmuştur.. sektir et kitabını aldım kuzenden onu okuyacağım. Küçük arı 'yi okuman için gönderebilirim istersen.

• Günlük 50 ise gidip gelirken okuyorum iş yerinde pek fırsatım olmuyor, şu an kürk mantolu Madonna dayım

1|0
    0|0
  • Okuma alışkanlığım var ve iki elim kanda olsa bile 2 sayfa olsa da okurum. Sevdiklerimin bir kaçını yazayım.

Mustafa Ateş - Ümidim Biterken Başlar
    Montaigne - Denemeler
    Lori Schiller - Sessiz Oda
    Robert Musil - Öğrenci Törless'in Bunalımları
    Margaret Mitchell - Rüzgar Gibi Geçti

1|0
    0|0
  • kitap okuyunca uykum geliyor benim

1|0
    0|0
  • George Orwell - 1984
    Bunu tavsiye edebilirim :)

1|0
    0|0
  • Hayatım Boyunca Tek Bir Kitap Okudum Oda NUTUK Bana Yeterde Artarda Bilmek İstediğim Herşey Benim Geleceğim Orda Yazılı...

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim okuyorum.
    Yakından bu siteden ayrılınca daha fazla zamanım olacak :D
    En son Didier Drogba (Otobiyografi) okudum.

1|0
    0|0
  • Semerkant, Simyacı, Suç ve Ceza en sevdiklerim. Gılgameş'i de öneririm. Günde 50 sayfa felan okuyorum. Az gelebilir ama bulunduğum yerde Türkçe kitap bulma imkanım kısıtlı o yüzden yavaş yavaş, zevkini çıkartarak okuyorum :)

1|0
    0|0
  • Bayilirim

1|0
    0|0
  • Severim ama bayagidir bir sey okuyamadim

1|0
    0|0
  • Severim...

1|0
    0|0
  • kesinlikle severim , yusuf atılgan, aylak adam. ya da didem madak ın herhangi bir kitabını alabilirsin

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim, okuyan insanı da ayrıca severim. Yalnız aşırı fazla okuyorsa asosyaldir, net.

1|0
    0|0
  • Otobüste trafiğe bağlıi

1|0
    0|0
  • benide okurmusun :)))

1|0
    0|0
  • iyi okuyomuşun ya kaptan gırantın cocukları var onu da bir okuyaydın sonunu getiremedimya

1|0
    0|0
  • Evde kitap kalmadı okuycak 😛

1|0
    0|0
  • ben gizem, macere, polisiye, gerilim seviyorum

1|0
    0|0
  • Okumayı çok severim haftada 1200 sayfa bitiyor kitaba para dayanmıyor

1|0
    0|0
  • sevmem ama bazen okurum

1|0
    0|0
  • Ben varim kitap yollarsan olur

1|0
    0|0
  • her gün okurum sayfa değişir

1|0
    0|0
  • Öğrencilik biterse okuyacağım

1|0
    0|0
  • Hakan Günday hayranıyım güzel kitapları var... araştırın

1|0
    0|0
  • neden olmasın kıtap okumak ıyıdır zekayı artırır ınsanı zihinde tutar

1|0
    0|0
  • Kitap ve sporun olmadığı bir günü düşünemiyorum bile

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 23

• Şu an Sefiller'ı okuyorum, ilk kitap bitti bir duygusallık geldi bana, sefillermiş gerçekten 😅

Evet seviyorum.

1|0
    0|0
  • Çok seviyorum okumayı ama bu sıralar pek okuyamıyorum

1|1
    0|0
  • Bir günde 500 sayfa okuduğumu biliyorum ben

1|0
    0|0
  • ben severim, değişiyor elimdeki kitaba göre kac sayfa okuduğum mesela Oz -Adam Fawer- çok sarmıştı

1|0
    0|0
  • Ben bos günlerimde 500-600 sayfalik kitaplarimi okudugumu bilirim😅 En sevdigim kitaplar arasinda Esref Bagrimin Larrissa'sidir😊

1|0
    0|0
  • bende çokkk severim şu sıralar zaman çarkı serisine başladım baya bir götürür beni öneririm ama sürükleyici

1|0
    0|0
  • Severim , kitap ne kadar sürükleyiciyse o kadar fazla okurum ta ki bitene kadr.

1|0
    0|0
  • gunde yuz sayfadan fazla okuyamam ben😃

1|0
    0|0
  • Kitap okumaya bayılıyorumm!! Wattpad de kitap yazıyorum. Okumak isterseniz kitabin adını verebilirim..;)

1|0
    0|0
  • Bir günde 650 sayfalık kitabi bitirdiğimde oluyor ama bazen hic okuyasim gelmiyor

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum şu ara

1|0
    0|0
  • Severim.

1|0
    0|0
  • Çok severim de bu aralar canım istemiyor, genelde bir iki günde bitiririm

1|0
    0|0
  • Genel de kitaba başladığım da bitirmeden kalkmam

1|0
    0|0
  • Ben 👋 Bu arada Deli / Mucize / Kafes i alabilirsin. Ama Kafes biraz korkunçtur haberin olsun :D

2|0
    0|0
  • Evet kitap okumayi bende seviyorum ozellikle Ahmet Batman ve Kahraman Tazeoğlu. Bir oturusta bitirdigimi hatirliyorum kitabi :)

1|0
    0|0
  • Kitap okumaya bayılıyorum günde 500 bitirdiğim olmuyor😂
    Wulf dorn'un kitaplarını okumanı tavsiye ederim. Özellikle psikiyatrist i

1|0
    0|0
  • K. tazeoglu yarali
    Ahmet Batman Soguk kavhe. Sabah uykum. Bana ikimizi anlat
    Canna tan yuregim seni cok sevdi

1|0
    0|0
  • Hakan Günday 'in tüm kitaplarıni okumalasın emin ol pişman olmazsin