Akustik gitar alıcam 2 marka arasında kaldım?

Bütçem yaklaşık olarak 1000-1400 arası
tanıdığım güzel bir müzik dükkanından 2 tane beğendim biri Ibanez EW20WNE bakmak isterseniz buda linki
(Link vermek için seviyem yetmiyo mesaj olarak atabilirm)
Diğeri ise takamine
(aynı şekilde :)

Gönlüm daha çok takamine ye gidiyo çünkü ibaneze ödeyeceğim paranın çoğu isimi yüzünden

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi soyle bir yanlışın var Ibanez mi takamine dersen tabiki takamine derim ama isme verilen para takamine de Ibanez in en az 2-3 kati emin ol akustik te dünya da Martin Taylor takamine zirvedir bu yüzden çok kaliteli olması yanında isme verilen para fazladır aynı seviyede 1000 olan Ibanez , takamine de 1300 olur şöyle düşün Ibanez Toyota Honda hatta BMW olsun ama takamine Porsche ya da jaguar dir

0|1
    0|0
    • Bilmiyodum :P teşekkür ederim bilgi için yani kısacası diyosun ki ikisinede aynı parayı vereceksen takamine al
      Peki bir soru daha soruyım bugün deneme şansım oldu iki gitarı da ve takamine klavyesi ibaneze göre çok az daha dar geldi belki benim elimin büyüklündendir neyse sorum şu eğer bildiğin daha geniş klavyeli bir modeli varsa önerebilirmisin bu sayede işim çok kolaylaşmış olut gidip direk onu denerim aramaktansa

• Direk şu model diyemem ama sapın ince olmasını dert etme alisiyorsun ve ince avantaj oluyor sanırım klasikten akustiğe gececeksin kalın sap istemen normal.
      Tavsiyem git mağazaya hangi model hoşuna giderse onu al çünkü 1200 tl dediğimiz aslında 350 € ya da 400$ filan yani bize pahalı geliyor adamların alt seviye gitarları her model de tutturamiyorlar sen git hoşuna gideni al teller eline zarar verir sede extra light tel al daddario marka

• Doğru söylüyosun, teller sıkıntı değil elektro geçmişim oldu zamanında, parmak uçlarındaki nasırlar hala duruyo 1-2 hafta adaptasyonla parmaklar halledilir.
      Çok doğru bir noktaya değindin doların yükselmesinden herkes gibi müzik piyasası da kötü etkileniyor (en azından alıcı için)
      tavsiyeler için teşekkür ederim 🤘🏾

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...