Çin hakkında merak ettikleriniz

ben çinde yaşıyorum acaba merak ettiğiniz sorularınız var mıvarsa cevaplamak isterim

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam kediyi köpeği nasıl yiyo onlar ızgara mı seviyolar yoksa haşlama mı ? yoksa japonlar mnıydı la kediyi köpeği yiyen

0|0
    0|0
    • cinlerdi galiba kedi kopek olsa sicsam yicekler ya böcekler kurbagalar hersey yiyolar bodur bacaklilar

• benım oldugum yerde kedı kopek olayını gormedım,fakat kurbaga yılan yengec gıbı hayvanları normal yemek gıbı pısırıp pırıncın ustunde yıyorlar

Kızlar Ne Diyor 8

• yok..

0|0
    0|0
  • Tuvaletlerde kapı kullanmayıp, bu durumdan rahatsız olmuyorlarmış, doğru mudur? :D

0|0
    0|0
    • evet dogru kızlar sokaklarda acık sacık dolasıyorlar cogunda jartıyel falan var cok seksi gozukuyorlar wc lerde kapı olayınada pek takmıyorlar demek ıstedıgım pek bısıyı takmıyorlar utanmak cekınmek yok yanı

• bu arada wc lerınde ne tuvalet kagıdı var nede su cok kotu valla nası temızlenıyorlar bende bılmıyorum

• Yok artık :s

• Cok sanslisin,bende gitmek isterdim..

Merak ettigim ? Da Chen in dogdugu koyu merak ediom aslinda butun,çin i merak ediom

0|0
    0|0
    • da chen kimdi acaba bu arada chen çincede para demek bunların cogundada chen soyadı var

• Aaa :) chen parami bak bunu bilmiodum :) zaten,hic çincem yok..

Da Chen favori yazarim..iki kitabinda hayatini yazmisti ya onu okuyunca sanki yasiorsun yazdiklarini,okadar guzel

• Neden genelde bisiklet kullanılıyor ?

Neredeyse herkesin evinde mevcut.

0|0
    0|0
    • elektrıklı motorsıkletler ve bısıkletler cok evet alması ucuz yakıt derdı yok hemde hep duzluk dıye daha avantajlı oldugundan kulllanıyorlar

• Çin malı ürünler çok kullanılıyor mu orada?

0|0
    0|0
    • Çindeki çin malları cok kalıtelı aynı avrupa malı gıbı tr de 1 tl ye satılan tabaklardan yok mesela burda hep gural porselen gıbı kalıtelı bosuna demıyorlar cınde malın ıyısıde var kotusude ıthalatcılar para kazanmak ıcın ucuz adı malları getırıyorlar tr ye

• Ben de evde cinli besledim. Sirin oluyorlar dimi?

0|0
    0|0
    • evde çinlimi besledınız nasıl oluyor?

• Evet catal kasikla yedi. Konusuyoruz arada hala.

• guzelmıs

• Birbirlerlerini karıştırmıyorlar mı?

0|0
    0|0
    • bunlar hıc bırbırlerıne benzemıyorlar sahsen bende fotografık hafızada var gordugum bısıyı kolayına unutmam aradan uzun zaman gecsede ama henuz ben bıle goremedım bırbırıne cok benzeyenı hep farklılar aynı bızım gıbı

• Çekik gözlü kızlar hoşuna gtti mi ?

0|1
    0|0
    • onlar zaten kucuklugmden berı hosuma gıtmıstı cok guzeller 40-45 yasında bıle olup harıka olanları bıle var

• Evlendin mi peki birisiyle ?

• yok ama kız arkdasım var evlenmeyı dusunuyoruz

Erkekler Ne Diyor 8

• Uygur Türklerine yapılan zulüm hakkında bir bilgin var mı

0|0
    0|0
    • benim burda bı kac uygur turku vardı mangalda kebap ısı yapan herhangı bır ters davranan cınlı gonrmedım onlara ama sincan tarafında varmıs zulum olayı

• Evet sincan bölgesinde zulüm var diye okumuştum

• verifone vx 680 pos makinesi pili lazım 1000 adet seni ekledim seninle görüşelim

0|0
    0|0
    • daha once bırınede bakmıstım verfione nın bataryaları nedense cok pahalı ıdışu andegısmıs olabılr

• Ne hava atıyon bende kırşehirde yaşıyom merak ettiklerinizi sorun :D

0|1
    0|0
    • gel bir ara çine o zaman gezersin hava atmak gıbı amacım yok yaw geldıgımce 4 ayda zor alısmıstım sok olmustum o kadar sey bıldıgım halde ıcınde yasamak bam baska ondan belkı merak ettıklerınız vardır sormak ıstersınız dıye actım konuyu

• Kardeş bende şakasına dedim zaten

• Nasil kurdan orda bir hayat panpa , söyle bizde gidek.

0|0
    0|0
    • panpa ne demek? kurdan?hıc bısı anlamadım

• "Nasil kurdun orda bir hayat Panpa (arkadasim). Acikla bizde kuralim". Demek istedigim, anlat biraz nasil Cine geldin , nasil orda is buldun nasil yasiyorsun.

Burda aynisini yapmak isteyenlere yardimci ol :D

• yanlıs anlasılmasın ben bıraz eskı kafalıyımdır ondan yenı nesılın panpa gibi ıvır zıvır kelımelerınden pek anlamıyorum,ben tr de ıken internetten satısla ugrasırdım ordakı arkadaslarım bana urun yollardı ben satardım gıdınce cok zorluk cektım ucakla gıdılıyor o bıle sadece havada kaldıgın sure 16 saat gıdıyorsun yemek yok kultur cok farklı herkes sureklı balgam atıyor falan zor baya ya ama cok kız var

• Hiç lafı bulandırmadan herkesin gönlünden geçen soruyu soracağım.. Kızlar ve ortam nasıl? sgfhsjda

0|0
    0|0
    • kızlar cok acık sacık gıyınıyolar benım oldugum yer taylanda 2 saatlık uzaklıkta cok acık sacıklar

• o çubuklarla nasıl yiyiorlar bide orada trafik turkiyedekinden ta

m tersine akıyor alışabildinmi

0|0
    0|0
  • maoyu hala seviyorlar mı yoksa uzaklaşma var mı?

0|0
    0|0
  • hacı bana notebook yolla kaç kuruş onlar :)

0|0
    0|0
    • ben shenzhen deyım elektronık merkezı kesınlıkle tavsıye etmıyorum burdakılerı nerede ıse tr dekilerle aynılar yanı aynı derken bıraz fark var ama tr de hıc yoktan garantı olayı falan var o acıdan dıyorum ama tabletler vs ucuzdular

• hap istemiyorum :) ama teşekkür ederim shenzen bilirim iyi yerdir ayna şeklinde tv getirttirmiştik

Yükleniyor...