Şiiri ne ölçüde seversiniz?

Ben şiir dinlemeyi çok seviyorum heleki şiiir gibi olan kadını dinlemek ayrı bir güzellik

2|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• Şiirde sınırlama yapıldığı anda sevmiyorum şiiri ne okumayı ne yazmayı bir başlık içine toplanıldığı zaman tüm kelimeler ne kadar his varsa kayboluyor nitekim hissiz şiirde yazılmıyor. Herşeyi anlatabilecek ölçüde seviyorum şiiribi bardağın masada ki duruşu bile şiirin konusu olabilir. Ama sen olamazsın @atiser. Sen olunca şiir bile dengesini kaybediyor denedim el ayak birbirine giriyor. Seni anlatacak bir kelime aranıyor ama aradığımız kişiye ulaşılamıyor :) ❤

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende baya severim, hatta bazen okuyanlar öyle kaptırıyorlarki o şiire kendini o an ağlamaları benim içime çok dokunur benimde ağlayasîm geliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Birazcık severim

0|1
    0|0
  • Serbest şiir sevemiyorum hikaye gibi geliyor şöyle redifli kafiyeli kolay gibi gorunsede yazılması zor şiirler vardır ya cok severim

0|1
    0|0
  • Çok severim okumayı dinlemeyi ☺️
    Merhametin ta kendisiydi gözlerin. Sezai karakoçun "Köşe" şiiri. Bilmiyorsan öneririm güzeldir.

0|1
    0|0
  • Sevmem

0|1
    0|0
  • ne güzel bir şey okudum ben

0|1
    0|0
  • Şiir severim güzel okuyan birinden canlı canlı hiç dinlemedim ama isterim hele ki beni seven bir adam tarafından gözlerimin içine bakılarak okunan bir şiirin güzelliği çok ayrıdır

0|1
    0|0
  • 3 yil yazdim ama artik sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Kafiyesiz olacak düz yazı şeklinde olacak Hamlet oyunu bir şiirdir ama düz yazı olduğu için farkedilmez

0|1
    0|0
  • Severim.

0|1
    0|0
  • Aşırı değil ama severim

0|1
    0|0
  • Şiir yazan adam super😄Tabi yani kim sevmz şiiri.

0|1
    0|0
  • Sevmem

0|1
    0|0
  • Eskilerin yazdığı şiirleri okumayı severim. Bazılarını. Onun haricinde hiç sevmem.

0|1
    0|0
  • Okusaydın 'ki' nin ayrı yazıldığını bilebilirdin belki de...

0|1
    0|0
    • Galiba okuma yazman yok okumayı değil dinlemeyi dedim ;)

• No matter

• canım sıkıldığında

0|0
    0|0
  • 14 15 senedir yazıyorum artık ustalaşmışım hocalarıma göre ama bence hala yetersizim.

0|1
    0|0
    • En sevdiğin bir şiirini bizimle paylasirmisin

• Yok bu sitede geçende yazmıştım bir daha yazmam

• Peki siz bilirsiniz teşekkürler genede

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazen işte.

0|0
    0|0
  • Divan edebiyatı çok seviyorum ben

0|1
    0|0
  • Anlasilmasi guc gelir cogu

0|1
    0|0
  • Şiir gbi kadınları sevmek gerek

0|1