İnternetten kitap siparişi?

Gençler ben ingilizce kitap siparişi yapmak istiyorum çünkü kitapçılarda çok pahalı. 50 tl gibi. Okuma kitabı bu arada normal. Hangi siteleri önerirsiniz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İdefix i tercih et hem hesaplıdır hem de aradigin kitaplarin çoğunu bulabilirsin İngilizce kitaplar dahil. kitap yurdunda da bulursun ama kredi kartıyla degilde bankadan para yatırarak kitap almayı istersen ptt den para yatırırsın onun içinde yatırdıgin ücrete göre üç dört lira 5 lira Neyse yatırma ücreti ödersin. kitapyurdunda böyledir. ama idefix'te Akbank'tan para yatırırsın ve para yatırma bedelli de ödemezsin. ikisinde de 50 liranın üzerindeki alışverişlerde Kargo bedavadır kredi kartıyla alışverişte de sorun yaşamazsın. ama idedix daha hesaplı. idefix'te bankadan para yatırırken ücret ödemiyorsun diğerlerinde para ödüyorsun kitap kurdundan PTT den para yatırırken yatırdığın paranın miktarına göre ekstradan para ödüyorsun veya başka yayınlardan kitap alırken gişeden para öderken 40 lira para istiyor mecburen bankamatikten para yatırmaya çalışıyorsun kartın olmazsa o da 10 lira extradan para istiyor. çok bilimsel nitelikli kitapların dışında aradığın pek çok kitabı İdefix ten bulabilirsin. O konuda da sıkıntı yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence 2. el al sahaflardan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kitapyurdu.

Kullandığım tek site, kitap siparişi için.

0|0
    0|0
  • google ye sor daha mantıklı cevaplar alacaksın büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • İdefix.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• D&R'dan başka bir yerden kitap almadım, aynı gün içinde kitabı teslim etmeleri inanılmazdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...