Nereden film indirebilirim ?

ya bir arkadaşım sana flash disk versem sen de film atsan olur mu dedi ben de tamam dedim.

film indirmek için ilk torrent e bakındım.kat.ph sitesini buldum filmi indirdim ingilizce ama.sonra türkçe altyazı indirdim.altyazıyı bir türlü monte edemedim.o kadar araştırdım işte diyor altyazı(.srt uzantılı) ile filmin ismi aynı olacak aynı yapıyorum ama olmuyor.

sonra google dan film indirme sitelerine falan bakındım hepsinde linkler falan kırık.film indirme sitesi ararken çok değişik siteler buldum şu an oralarda takılıyorum off

ne yapayım ? nereden indireyim filmleri ?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• filmi indir altyazı dosyasını indir eğer bilgisayarda kurulu değilse gom player ya da bs player programını indir kur ondan sonra filmi aç ardından altyazı dosyasını sürükle ekranın üzerine bırak.filmle ilgili altyazı dosyalarının hepsini indir ama zaten 2 tane site var altyazı olan onlardan indir uygun olanı kullan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• googleye film izle yaz siteleri bul sonra , idm diye program var onu yükle , tarayıcadan siteleri aç ve izlediğin filmleri indir

0|1
    0|0
  • link Linkteki siteden indirebilirsin , site rusça ve ingilizce dilinde ama google chromeden açarsan sorun olmaz , istediğin filmi indirebilirsin .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...