Gitar öğrenmek istiyorum

değerli arkadaşlar.yıllardır bir heves hep gitar öğrenmek istedim ama hep bir şeyler engel oldu bana. bu sefer basit bir gitar alıp öğrenmek istiyorum. Gitar çalmayı nasıl öğrenirim?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bak arkadaşım. soru yok göremedim ama ben cevap verecem yinede :) bende bağlama öğrenmek isterim sesim güzel kendimce çok hoşuma gider bağlama çalıp türkü söyleyen biri. ama ihtiyaçlarımızı sıraya koymak gerek. öncelik sırası yapmalıyız isteklerimiz için. kendi adıma konuşuyorum tabi ama senide benim gibi varsayıyorum artık bilemem ne dersin :) demem o ki sonuçta multitrilyoner insanlar değiliz kanımca. ben bir bağlama alsam 200 tl kursa gitsem ayda 100 tl. bunu heves için yapacaksam en az 350 tl'yi maalesef bunun için veremem. ama sen eğer heves değil sonrada devam ederim. arkdaşlarımn yanında veya bir ortamda veyahut ilerde çocuklarımın yanında çalar sylerim diyorsan git öğren tabiki. hepimiz sosyal olmak isteriz ama sosyallikte belli bir gelir istiyor maalesef..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kursa git , ben 3 senedir çalıyorum .

0|0
    0|0
  • öğren.

0|0
    0|0
  • Öğren evladım.

0|0
    0|0
  • En basitinden, kurslara gidebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Paran varsa özel kurslara git yoksa halk egitimlerde ücretsiz öğretirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hocam enstruman işi usta-çırak ilişkisinden geçer netten falan öğrenemezsin onlar hikaye kursa gitmelisin.

0|0
    1|0
  • hocam nasıl gitar alırsan al farketmez ama ders alman şart ben klasik gitar aldım ardından elektro gitar aldım amfi aldım 800 900 lira para verdim ama öğrenemedim :D ders almadan olmaz internetten kendim video indirip öğrenmek istedim ama kendi kendine olacak iş değil birkaç akor basmaya başladım ama uğraşmak zaman ayırmak gerekiyor bunu yaparım diyorsan al yoksa hiç bulaşma.

0|0
    0|0
  • benim birader arkaadaşıyla girdiği bir idda için gitar çalmaya başladı 4 sene önce.Şimdi güzel sanatlara başladı.Hiç bir yerden kurs vs almadan.Gitar çalmak çok kolay kulağın ve azıcık müzik bilgin olduğunu düşünerek söylüyorum.3-4 akorla piyasadaki şarkıların yarısını çalabilirsin.Herkesin çalacak bir notası enstrümanı vardır.sorun etme sıkıntıya düşme.Dandik bir alet al acemiliğini çıkar sonra gaza geldikçe devam ettirirsin.Bu işler kolay olmuyor saabır gerekir ama...

0|0
    0|0
  • Bende öğrenmek istiyorum ya gitar ve bağlama çalmayı çok istiyorum...

0|0
    0|0
  • nerde oturuyorsun halk eğitimler var tanıdığım gitti bedava

0|0
    0|0
Yükleniyor...