Burçlardan anlayanlar burayaaa :))))

ben boğa burcuyum ve burcumun tüm özelliklerini taşıyorum ikizler burcu bir kızla olurmu yorumunuz nedir ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bende ikizlerim sevgilim boğaydı. boğanın şefkatli tavırları ve rutine bağlayan hareketleri aşırı romantikliği bir süre sonra beni baymıştı. çok sıkılmıştım. biraz değişikliklere yer verirsen sürekli bunaltmazsan aşırıya kaçıp gayet uyumlu bir ilişki olabilir ama ikizleri evcilleştiremezsin

0|0
    0|0
  • ola bilir sen cok yemeye duwgunsun hemen hemen oda oyle.bol wanslar sana

0|0
    1|1
  • Bence uyumlu olur. İki zıt karakter birbirini çekebilir diye düşünüyorum :) Birbirlerinin eksikliklerini tamamlayabilirler :)

0|0
    1|0
  • boga sadakat bekler.ikizler laylaylomdur.bi gunu bigunune ttmaz.genel boyldirler anlaşamaz

0|0
    1|0
  • oldu gülüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende oğlağım ama hiç kafa yormam bu işlere :) Arkadaşım ikizlerle filan alakası yok tanıdıkça anlarsın neden olmasın? :)

0|0
    0|1
  • başta heycandı, hareketlilikti felan güzel gider, sonra cinsellik güzel gider, en son bir bok gitmemeye başlar, ikizler kaçar. Bende ikizlerim hiç bir boğa kızına ciddi olmadım, hepsiyle yattım kalktım hatta birini aldattım, hiç sevdiğimiz tipler değiller.

0|0
    0|0
  • bende boğaq yım da niye takıyonuz buçları anlamıyorum batıl inanç onlar !

0|0
    0|1
    • hacı öyle deme bende öyle diyodumda burcumun özelliklerini okuduktan sonra inanmaya başaldım bildiğin beni anlatıyodu

• bende okudum uyuyor ama bence anket yaptı bu çakallar :) 100 boğa ya sordular 95 i aynı cevap verdise tamam budur dediler ve bana eksi veren buraya gelecek :)))))

• ben oğlağım inanmıyorum burçlara ama okurum ve çoğu zaman beni yansıtır

0|1
    0|1
    • ya günlük burçlar saçma oluyoda burç özellikleri tutuyo mesela benim burcumun tüm özellikleri bende var

Yükleniyor...