Bu sembolun aciklaycak olan var mi?

Benim anladigim adaleti ve feminizmi kadin erk esitligini gisteriyor ama emin olmak istiyorum. Ayrintilariyla yazarsaniz sevinirim. Tesekkurler simdidennn...😊😊😊
Bu sembolun aciklaycak olan var mi?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Terazi adaleti simgeler ayrıca cinsel kimlik işaretleri de görüyorum kadın ve erkek işareti bir de ikisinin karışımı var. Sonuç olarak benim bu armadan anladığım , diyor ki kadın erker ve itneler eşittir. Ama ben hiç bir itneyi kendime denk tutmam.

0|0
    0|0
  • kadın erkek eşitliği

0|0
    0|0
  • Kadın erkek herkes için eşitlik, adalet ve barış

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Anlamadim

• Bir beyaz güvercin gagasında bir zeytin dalı ile. Evrensel olarak tanınan bir boyunca yaşadı savaşlardan sonra barış sembolü yirminci yüzyılda , bu güvercin ev İncil. Önce hikayesi görünen Nuh'un 'ın Ark , sorumlu olma sonra dünyanın durumu ne olduğunu görmek için Flood.

barış sembolü.
      Bir daire kültürü ve hareket ile 60'ların en temsilcisi sahne vardı içeride üç satır, alt şeklindeki ayak izi kuş üstünde bir ve iki ile, hippi. İngiliz tasarımcı tarafından 1958 yılında kuruldu Gerald Holtom silahsızlanma kampanyası "Nükleer Silahsızlanma İngiliz Kampanyası", ama sonra anlamını uzatıldı bugün yorumlanır hangi ile "barış" daha genel anlamda. Holtom göre harfler (Nükleer Silahsızlanma) dayalı için alfabe trafik ışığı N olur D 45 ° 'lik bir açıyla kaldırdı her iki kolu ile temsil edilirken, iki dikey kol (bir ve tek aşağı) tarafından temsil edilecek kafasına göre. Daha sonra Gerald Holtom o bir çiftçi çekilecek üzeredir Goya'nın resim "Madrid'de 3 Mayıs" esinlenerek itiraf, o sembolün

• Kadın erkek eşitliği olsa gerek 😉

0|0
    0|0
  • Evet eşitlik gibi duruyor. Ama biraz sola yatik mi sanki :)

0|0
    0|0
  • kadın ve erkegin eşit seviyede oldugunu ve adaleti simgeliyor

0|0
    0|0
  • her sey var bence bunda

0|0
    0|0
  • Nedir buuuuuuuuuuuuuuuuu

0|0
    0|0
  • feminizmin hukuki boyutu gibi olmuş

0|0
    0|0
  • Kadın erkek eşittir demek galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadın erkek eşitliğini ve barışını temsil ediyor

0|0
    0|0
  • Aynı kefeye koymak mmm bilemedim..

0|0
    0|0
  • Bütün insanlar eşittir cinsiyeti önemli değildir ve barışicinde yaşamlılar diyebiliriz

0|0
    0|0
  • kadın erkek eşitliği

0|0
    0|0
  • Barış
    Adalet
    Cinsiyet Eşitiği

0|0
    0|0
Yükleniyor...