En beğendiğiniz söz hangisi yazarmısınız?

En beğendiğiniz söz hangisi yazarmısınız?detya kısaymış

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Kimse sana özgürlüğünü vermez.

Kimse sana eşitliği, adaleti ve başka hiçbir şeyi vermez.

Eğer gerçekten adamsan, bunları kendin alırsın ! Demiş Malcolm x kardeş, güzel de demiş.

0|1
    0|0
  • ya hep, ya hiç !

0|1
    0|0
  • Biri var beni ağlatan,güldürenlerden daha çok sevdiğim..

0|1
    0|0
  • detya kısaymış

0|1
    0|0
  • Masum değiliz!

0|1
    0|0
  • yok

0|0
    1|2
  • 0|0
    0|0
  • ''Aşk, nefsine hakim olan yiğitlerin işidir.''

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Biraz uzun ama.. :D

Şampiyon olduğum zaman,eski kot pantolonumu üzerime geçirip,eski bir şapka takıp,sakal bırakarak,beni kimsenin tanımadığı bir kasabanın sokaklarında yürüyüşe çıkacağım ve beni,sadece ben olduğum için sevecek bir insan bulana kadarda yürüyeceğim.

Bulduğumda da onu 1 milyon dolarlık arazime tepeden bakan 250bin dolarlık evime götürüp,cadillac arabalarımı, havanın yağmurlu olduğu günlerde kullandığım kapalı havuzumu göstereceğim ve ona işte bunların hepsi senin,çünkü beni ben olduğum için seviyorsun diyeceğim.. / Muhammed Ali.

1|1
    0|0
    • aman tanrım<3

-mohammad, ne yapayım ben bunları allahaşkına. neyse dursunlar bari :) saol canım aldım kabul ettim teşekkürler hayatım

• Gözümde Yaş, Bomboş Elim, Hiç Bir şeyin Dibindeyim, Geçmiş Her Gün Hikayemdir. Böyle Bilsin Sevdiklerim...

HAYKO CEPKİN

bir kez gelmişsin bu saçma dünyaya olanları unutmak çok zor inan bana sevdiğin insan bile artık yalan söylüyor.yaşadığın anlar acı vermeye başlıyor... MANGA

0|1
    0|0
  • Azönce okudum çok hoşuma gitti

Bazı insanların g.tü başı öyle bir oynuyor ki ben bile bazen pıçağı denk getiremiyorum.Baattin

0|1
    0|0
  • bır seyın yoluna gırmesı ıcın herseyın raydan cıkması gerekır bazen CEREZZA

0|1
    0|0
  • Doğru ile yanlış arasında seçim yapmak kolaydır. Asıl seçim, iki doğru ya da iki yanlış arasında yapılandır.Daha doğru ile daha az yanlış olanı seçmektir.!

0|1
    0|0
  • Ben bilmem mecnun bilir:)

Bir saıre sormuslar aşkın tarifi nedir

Şairde diyor ki

ben bilmem mecnun bilir sözünü ediyor o yüzden hoşuma gider bu söz

0|1
    0|0
  • Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” |Şems|

0|1
    0|0
  • ''Yapacak Bir Şey Yok...!''

0|1
    0|0
  • şu an aklıma bu geldi : 'Yaşamak, bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...'

0|1
    0|0
  • Ben böyle hayatın a.q.

0|0
    0|0
Yükleniyor...