Söz üzerine düşünebilir miyiiiiz?

"Sen kötü birisin, neden kötü biriymişsin gibi davranıyorsun ki"
Ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde kötü olan biri Muhtemelen bir başkasını acıyıp kendi yapmadığı kötü bir şeyi kendisi yapmış gibi göstermeye çalışıyor muhtemelen bunun farkında olan diğer kişi ise sen, zaten kötüsün Benim iyiliğim için Kötüymüşsün gibi davranmana gerek yok gibisinden bir cümle kuruyor Aslında bence çok anlamlı

1|0
    0|0
    • Evet. Okudukça hoşuma gidiyor ama ulaşmak istediğim anlama ulaşamadım bir türlü

• Hemen kıçından bir film sahnesi uyduruyorum Max bir suikast ortağı Samuel ise sorunlu bir adamdır Max kanserdir ve üç gün sonra öleceğini öğrenir Samuel ise 12 yaşından beri Normal bir insan gibi yaşayamamış ve o yaşta annesinin yanında bıçaklanarak öldürüldüğü ne şahit olmuştur Bu yüzden suikastçı olmuştur senelerdir annesinin katilini aramaktadır onu bulup öldürmek istemektedir ve ruhunun ancak o zaman huzura kavuşacağını sürekli Max söylemektedir Max ortağının senelerce normal bir hayat yaşayamadığını gördüğü için ölürken bile Can dostuna iyilik yapmak istemekte Bu yüzden ona annesinin katili adına bir mail ya da mektup atmıştır Taksim Meydanı'nda buluşmak üzere Samuel Mail de belirtilen yere gelir ve o sen misin der Gölgeler içinde saklanan adam evet deyince bir el ateş eder adamın yere düşünce fark eder ki o ortağıdır ama katilin yüzünü dün gibi hatırlayan Samuel ağlamaklı bir şekilde yukarıda bahsettiğin cümleyi kurmuştur Bence böyle mantıklı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...