Korsan kitap alsam ne olur?

Yolda korsan kitap satiyorlar, ucuz hemde. Ben almak istiyorum ama korsana hayir falan diyorlar alsam ne olur? Insanlar tuhaf mi balar acaba bana kotu mu bakar? Para veremem diğerlerine

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse tuıhaf bakmaz baksada kime ne korsan hem ciltli olmuyor hemde bazen sayfaları eksik oluyor yanlış yerde oluyor. Bende önceden 30 liralık kitap yerine korsandan 15 liraya alıyordum birkaç kez sayfaları eksik çıktı artık orjinal alıyorum emeklerine haksızlık oluyor. Emek hırsızlığına giriyor orjinal al katkın olsun.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Odakitap diye bir site var, kitapları diğer tüm sitelerden ucuz. Bir göz atın isterseniz piyasanın yarı fiyatına kitaplar bulabilirsiniz. Bununla birlikte İstanbul'da uygun sahaflar da var. Korsandan önce bunlara bakmak daha iyi olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• pdf indirmek daha mantıklı korsan kitap satın almayın birlerinin kazanç elde etmesine sebep olmayın

0|0
    0|0
  • Korsan alma ahlaki durumu saymaz sak bile seni kitaptan soğutur elinde dağılabilir yazılar sivil çıkabilir falan sahaf lara bak

0|0
    0|0
  • Herkes bütçesine göre hareket eder. 50 tl ye alabilme imkanın varsa gider onu alırsın ama böyle bir imkanın yoksa onun yerine iki kitap alırsın o paraya onu okursun. Kimsenin laf söyleme yetkisi yok maddi durumlarda.

0|0
    0|0
  • Ben 5 kitap belirlemiştim. Orjinal fiyatları 100-120 civarı tutuyordu o kadar param yoktu tabi. Hepsini 30 liraya aldım. Napabilirim hani işim yok öğrenciyim bir Kitaba 25 tl veremem mecbur denk gelirse öyle alıyorum ya da indirimden falan

0|0
    0|0
  • Kitaplar zaten ucuz durumun yoksa al ama 3-5 lira kâr etmek için alma.

0|0
    0|0
  • Kaç para ki bir kitap

0|0
    0|0
  • okuyacaksan al yeterki oku zaten bence kitaplar ücretsiz olmali okuma orani bu kadar azken. Kimse farkli bakmaz ayip bisey degil

0|0
    0|0
  • Al takma zaten hepsi vergi

0|0
    0|0
  • Para veremiyorsan al korsan kitabın kötü yanı yazılar silik oluyor bazen çıldırıyorum bende

0|0
    0|0
  • Git halk kütüphanesinden al

0|0
    0|0
  • Korsan bilgin olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok kimse kötü bakmaz, ama emeğe yazık olur orası ayrı. Yine de alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yoo kötü falan bakmazlar

0|0
    0|0
  • İsteyen emek der almaz ama ben korsan da alıyorum idefix gibi sitelerden de.
    25 30 tl bir kitap onun yerine 5 6 kitap alıyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç alma daha iyi. Emek hırsızlığına gerek yok.

0|0
    0|0
  • al gitsin abartma

0|0
    0|0
Yükleniyor...