Duzenli kitap okuyanlar buraya lutfen?

Kitap okumayi cok severim duzenli okurum bazen abarttigimda oluyor. Neden boyle bir soru sorma ihtiyaci hissetim derseniz kitaplar uzerinden tartismayi yorum yapmak cok hosuma gidiyor farkli kitaplar hakkinda bilgi almak filan ama cevremde bunu yapicak boyle bir muhabbet edicegim. birileri yok ne yazik ki ne kiz ne bir erkek arkadas kimenle konuaya calissam olmuyor cok sıkıcı diyip direk kapat muhabbeti. Millletin isi gucu yok butun gun ask mesk isleriyle ugrasir oldular ya da kisiler uzerinden muhabbet etmek o ne yapmis bu ne yapmis en azindan burdan biri yok mu benimle ayni fikirde olan bu sitede bu konuda cok yalniz hissediyorum kendimi ya bir seyleri insanlarla paylasmak istemek bu kadar mi kotu?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aga vallaha tarih okuyorum sıkılan sıkılıyor okumayanda unutulur 0 bilgiyle ipini kaçırmış sazan gibi gezer kitap okuyan herzaman avantajlıdır bilgilir neyin ne olduğunu bilir o yüzden başkalarının düşüncelerini çok fazla önemseme kitap muhabbetleri banada pek çekici gelmez

0|1
    0|0
    • Oturalım butun gun kitaplar hakkinda konjsalım demiyorum elbelte :) kiz bana kitap okumayi cok seviyorum diyor biraz konusmaya calisiyorum hani ne tur kitaplardan hoslanirsin falan filan soyluyor su tur hangilerini okudun diyorum o turden belki ayni okudugumuz vardir diye? Cevap su sıkıldım baska konuya gecelim genel olarak insanlarla yalan atiyor onu fark ettim ben kitap okuyorum diye yanlis miyim sence?

• hocam konuların üzerinde çok fazla durmayacaksın zaten kızla konuşurken kız soruyor ya da sen kitap okur musun evet ya da hayır evetse hangi tarz kitapları seversin polisiye mesela kurukafa kitabını okudun mu hayır. konu bitti başka biyere bağla

Kızlar Ne Diyor 3

• son zamandaki sıkıntılarım yüzünden zar zor okuyorum ama konuşalım tabi

0|1
    0|0
  • Bir kaç aydır. hiç okumadim malum para yok henüz umarim en kısa zamanda tekrar duzenliycem :-\

0|1
    0|0
    • Kitap fiyatlari evet cok pahali ama kitap kaliteliyse ve anlatimi gucluyse ben neyse parasi veririm. Takinti var bide bende okudugum kitap mutlaka kutuphanemde olucak. :)

• Ben kütüphanede tutmam da okurum sonra veririz bir yere :-D

• 2. El alan arkadaslaslarim var ama zaman zaman sorun olabiliyor aldiklari kitap eski bir kitapsa cok yipranmis sayfalari dokulebiliyor. Hepsi öyle olucak diye bir durum yok ama kitabi alirken konusu kadar alirken tek parca biraktigimda tek parca olucak mi :) Ben bide sakar biriyim elbelt bir sey dokerim ustune nescafe falan filan sıkıntı yani ama kitap oku yeter ki nerden aldigin bir onemi yok.

• benim tüm hayatım kitaplardan ve şiir dizelerinden ibaret diyebilirim onlar olmasa çekilmez bu kepaze hayat, en sevdiğim yazar Charles Bukowski'dir. Abarttıgını dusunme, insanlar cep telefonlarını ellerinden dusurmezken abartmıyorlar mı sence? Yalnız olman haksız olman anlamına gelmez ki yalnız da değilsin dostum. Edebiyat güzeldir Kafka'nın da dediği gibi "Ben edebiyattan ibaretim"

0|0
    0|0
    • Ya hiç sorma metroda elinde telefonla oynayacağına devamlı aç bir kitap oku roman siir kisisel gelisim oku bir seyler avrupa ile turkiye arasinda gercekten bir kultur farki var gecen yaz hollandaya gitmistik annemle trustik amacli harika bir yerdi amsterdam herkes bisikletli trafik derdin yok metroda cogu insan kitap elinde okuyolardı bos duran yok cok mutlu olmustum kendim acimdan gelgelelim kendi ulkemde oyle mi metroda kitap okumaya calismak buyuk bir sorun devamli herkes sana bakiyor kotu bir sey yapiyormusum gibi bu durumdan rahatsiz oluyorum sagol ama senin gibilerde var oldugunu bilmek bu ulkede kitap okumanin degerini bilen kitaba bu bakis acisiyla yaklasan insan mutlu etti beni

Erkekler Ne Diyor 5

• Düzenli olarak okumam

0|1
    0|0
  • Bozkurtlar Atsiz okuyorum 2 kitabin birlesimi Otukende yasayan Gokturkleri anlatiyor yarisi bitti cok zevkli kitap

0|1
    0|0
  • Evet ben paylaşmayı sevmem

0|1
    0|0
  • Bence kitaplara foto eklenmeli. Her konu başında o konuya uyan bir görsel olsa daha keyifli olur kitaplar. 700 sayfa full yazı.

0|0
    0|0
    • Güzel bir yenilikci yaklasim fakat bunun pek. mumkun olucagini sanmiyorum :) fakat sunu onerebilirim kisisel gelisim kitaplari genelde gorsel agirliklidir onlari okuyabilirisiniz hem yazi hemde gorsellikte kullaniliyor.

• Yalan soylemenin bir manasi yok. Duzenli kitap okumuyorum. Lakin yorgun olmadigim vede hjcbirsey yapmadigim zaman ancak o zaman okuyorum. 3-4ayda bir toplasan ancak 1 kitap

0|0
    0|0
    • Olsun oda bir sey hic okumamaktan daha iyidir veya okuyorum diyipte okumayan veya elinde kitapla metroda okuyormus gibi anlam veremedigim tiplerden kat ve kat iyidir hangi turde kitaplardan hoslaniyorsiniz soylerseniz eger okuduklarimdan surekleyici sıkılmayacaginiz kitaplar onerebilirim

• Genelde polisiye vede beyin zorlayan kitaplar oluyor. Mesela en sevdigim kitap Black Blood ve olasiliksizdir. Artur Conan'in serileride guzel oluyor. Bu tarz yani

• Olasiliksizi okudum harika bir bir kitap bence adam fawerım bu türdeki diger kitaplarini okuyabirlisiniz. Adam fawerr ağırlıklı olarak polisiye romanlarinda ustunde durmustur "Aklindan bir sayi tut" olabilir."Marslı"kitabi olabilir onun filmi cikti ama bence kitabiyla alakasi yok filmin yerine kitabini tavsiye ederim.

Yükleniyor...