Dövme ve Piercing Hakkında Düşünceleriniz?

Dövme ve piercing hakkında ne düşünüyosunuz? Yaptırmam , dövmeli ya da piercingi olan insanlara hoş gözle bakmam diyen var mı? ya da yaptırmak isteyen? veya cidden beğenen konuyla ilgilenen?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Parasını veripte öteki dünyaya götürebileceğimiz tek şey dövmelerimiz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• yakışnana her ikiside gayet güzel duruyor.. kendi beğenisidir yapabilirde.. bunda olumsuz düşüncek bir durum yok ki zaten..

0|0
    0|0
  • piercing yüz hatları keskin olan insanlarda kaşta güzel duruyor bence. Dövme ise tam bir sanattır. Ama her dövmeci sanatçı ve her dövme yaptıran sanat yaptırmış sayılmaz bana göre. seveyim canım annem yazdıranları. Logolar, bazı simgeler, özel hissettiğin cümleler falan yaptırılabilir. Kişiye özel veya kişinin karakterinden şeyler olmalı bunlar. Herkes ne doğru dövmeyi seçemez ya da her dövmeci sanatını iyi yapamaz bana göre. Eskiden insanlar kötü ruhlardan arınmak amacıyla yaparlarmış bir söylentiye göre. Tarihçesinde de antik mısırlıların kölelerine yaptıkları çizimlermiş. Tahiti dilindeki tautau'dan gelme kelime tattoo olarak değişmiş.

0|0
    0|0
  • Piercing yaptırmam. Ama dövme olabilir.

1|0
    0|0
  • Ciddi şekilde karşıyım, yaptıranı da tasvif etmiyorum. Öyle kişilerle de birlikte olmam artık

0|0
    0|0
    • aa ne bu şiddet bu celal neden bu kadar katı bakıyosun

• ben sağlıkçıyım ve düzenli kan veriyorum :D tamamen yanlış bilgi. piercingleride merdiven altında yapmıyorlar.. tuhaf

• Ben de 6 aydır kan işleri içindeyim. Bana kan vermeye gelenlere dövmesi olanlardan almıyorlardı.

Ayrıca Futbolcu Ronaldoyu da biliyorsun kan verdiği için dövme yaptırmıyor.

Piercingin nerede yapıldığının ne önemi var ben gereksiz dedim

• Ben ✋

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum güzel duruyor

0|0
    0|0
  • Oooo en sevdogim. Heleki dile piercing efso olur. Bide boğazdan başlayıp bütün vücuda dövme yaptırmak varya the best olur resmen

0|0
    0|0
    • dilimi deldirdiğimde küçüktüm kulaklarım delik değildi daha , halen severek kullanıyorum.. boğaza kadar abartmadım ama yaptırıyoruz bakalım nereye kadar gidicek. sen seviyosun peki kendine de düşünüyo musun aynı şeyi

• Yok ben sadece izleyiciyim. Severek takip ediyom

• severım kadınlarda cok cekıcı duruyor aslında yaptırmakta ıstıyorum

0|0
    0|0
  • Piercing den hoslanmam dövmede asiri kacmis olmiyacak ufak tefek dovmeler olur hos olur digerleri biraz can sıkıcı

0|0
    0|0
  • dövme kaliteliyse gerçekten güzel duruyor.
    piercing dediğin bence sadece göbekte olan güzel onun adı her neyse :D

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
    • gözüne mi hoş görünmüyor yoksa farklı bir nedeni var mı

• adam/kadın koluna Atatürk imzası attırmış; sorsan ne ülküsünü bilir ne de cumhuriyeti
      veya koluna ingilizce yazı yazdırmış; beni tanrıdan başka kime yargılayamaz yazıyor :D
      ben böyle insanlara gülüyorum.
      insanın farklı olduklarını bedenleriyle değil fikirleriyle karşı tarafa yansıtması taraftarıyım.

• dövme anlamı derin konu o yaptıranla alakalı birşey inan onlara ben de gülüyorum dövmeciler de gülerek yapıyor :D

• İğrenç buluyorum

0|0
    0|0
  • dünyanın en gereksiz ve en itici iki unsuru. yaptıranlar da aynı şekilde.

0|0
    0|0
  • hızma yakışıyo be

0|0
    0|0
  • dövme severim ama yaptırmam

0|0
    0|0
  • ikiside kadina cok yakisiyo ama toplum baskisi denen bir puruz var isin icinde..

0|0
    0|0
  • Sevmiyom

0|0
    0|0
  • Cenabet gezer dovmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İkisi de mevcut.

1|0
    0|0
    • bende de aynı şekilde ve bugün durduk yere çok tepki gördüm her günden farklı olarak burdaki insanlara sorayım dedim bakalım halk ne diyor :D

• Halk ezik ya bırak şunları

• şu an kanaat getirdim harbi öyleymiş bıraktım gitti

• piercing dudakta bayılıyorumm

1|0
    0|0
  • Ben dövme yaptırdım. Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum dovmem var ama çok abartılmaması gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • mesela kaç tane yeterli senin için dövme 5 6 büyük dövmeden fazlası abartı mıdır

• Kızlarda sırtta bir tane büyük bide kolda büyük olsun diğer yerlerde kucuk yazılar semboller olabilir

Yükleniyor...