Sanatın için soyunanlar, ne kadar masumlar, para için yapıyorlar değil mi ?

Sanatın için soyunanlar , ne kadar masumlar , para için yapıyorlar değil mi ?

0|0
108

En İyi Kız Görüşü

• Sanat için soyunulan filmlere bakarsan zaten çoğu bağımsız filmlerdir ve pek bir getirisi olmaz para olarak, hollywood'u katarsan içinden çıkamayız zaten orada zevk için soyunanlar da var.

Genel olarak bakarsak, bizim yerli bağımsız filmlerimizdeki oyunculara hiçbiri bayılmıyordur soyunmaya , bir şeyi anlatmak zorundaysan onu anlatmak zorundasındır.

Ağladığı zaman gerçek gibi ağladı aferin diyoruz da neden soyunduğu zaman böyle oluyor, normal hayatta filmde olanlar olmuyor mu?

Bu sanatın katlanılması gereken tarafıdır yapacak bir şey yok normalde insanlar soyunuyor ve sen gerçekten bir kesit sunucaksan eğer, onu her yönüyle göstermelisin.

Objektif bakarsan böyle bir sonuç çıkar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne için soyunurlarsa soyunsunlar..

Onlar soyunur sen izlersin. Kimse masum değil.

0|2
    1|1
  • Burlesque anlayana sanat anlamayana striptizdir ki bence sanattır adamlar cazın en güzel örneklerini çalıyo kostümler ses karegrofi vb ortada bir emek var

0|1
    0|0
  • soyunabilirler kendi tercihleri

0|0
    0|0
  • Saçma buluyorum.

0|0
    0|0
  • Sanat için kapananlar masum mu oluyor şimdi.

0|1
    0|0
  • Soyunmakta onların tercihi ne için soyundukları bizi alakadar etmez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ne sanatı be her şey para için.

1|0
    0|1
  • Sanat,para soyunmak için sebep değil. Soyunmayı kendileri istiyorlar. Beni ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • para için değil hayır için nutfen.. :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanat öyle yapılmaz, örnek cicişler var 2 kız kardeş güya sanat yapıyor ama bunun bir tarafına bile sanat diyemiyorum, sanat nasıl olur soruna ilk başta cevap getirelim, sanat ses ile olur, sesin güzeldir şarkı söylersin, oyunculukla olur, program sunarsın oda sanatçının yapacağı iş, bunun gibi sanat böyle şeylerden oluşur, resim filan uzatabiliriz, peki bunlar veya buna benzer çoğu kişi ne yapıyor diye düşündüğümde 0 cevabına ulaşıyorum, oyuncu olursun tamam rol icabı bir şey yapman gerekir onu anlarız ama kalkıp sadece soyunmakla sanat olmaz, cicişlerin bir yazısına denk geldim "bizi Megan Fox'tan güzel bulduğunuz için size teşekkür olarak bu resmi yolluyoruz" resim dediği de bildiğin erotik ötesi bir şey, yani böyle durumlara sanat diyemeyiz, bazıları bunu popüler olmak için yapıyor ama onların hayranları da belli zaten :) bir kez siz kim Megan'dan daha güzel olmak kim, kendileri bile inanmışlarsa hayret ederim.

0|0
    0|0
  • eğer onlar dizilerde filmlerde soyunup sevişince sanatçı oluyorlarsa o zaman en büyük sanatçılar fahişelerdir...

1|0
    1|0
  • Kimse sanat için soyunmaz para için soyunur herkes. '' Sanat için soyunmak'' kendilerine uydurdukları kılıf.

0|0
    0|0
  • O bahane önemli olan şöhret para

0|0
    0|0
  • öyle kendini avuturlar zaten paranın açamayacağı şey yoktur

0|0
    0|0
  • Ha benim için soyunmuşlar ha sanat için.

0|0
    0|0
  • p*rno film çekmek isterdim aslında ama işte öldürürler o zaman babam falan

0|0
    0|0
  • karşıyım ben para için soyunmaya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...