Selam Gençleeeer... Hadi en çok etkilendiğiniz ya da beyninizi burnunuzdan akıtan film repliklerini paylaşın. :D?

Soru başlığında durumu belirtmiş bulundum. :))

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• I give my first love too yo

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben plan yapmam. Sadece bana karşı yapılan planları alır onları tersine çevirir ve kaos yaratırım

1|0
    0|0
  • Hey lanet olası. Oraya gelip o lanet kıçını tekmelememi ister misin adamım?

1|0
    1|0
  • Filmleri geçiyorum geçen bu sitede bir arkadaşın yazdığı bir şeyi okudum hakkaten beynim burnumdan aktı. mevzu şu: Altın kafesi bülbüle sokmuşlar ; bül bül de ''Abi yanlış yapıyorsunuz'' diye bağırmış.

0|0
    0|0
  • Çok izlerim ama replik pek kalmaz aklımda

1|0
    0|0
  • Beynimi burnumdan akitan bir replik yok

1|0
    0|0
  • ghajini yeter

1|0
    0|0
  • Ben her zaman doğruları söylerim, yalan söylerken bile.

1|0
    0|0
  • Beynim burnumdan aktığı için hatırlamıyorum replik :D

1|0
    0|0
  • Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz biz aynı bokun lacivertleriyiz

1|0
    0|0
  • Eğer oğlumun başına bir kaza gelirse veya bir polis onu vurursa ya da kendisini hücresinde asarsa, hatta kafasına yıldırım bile düşse bu salondaki bazı kişileri suçlarım. Ve o zaman affetmem. (Don Vito Carleone)

0|0
    0|0
  • +Tanrı mutlak güce sahip ise mutlak iyiliğe sahip değildir, Eğer mutlak iyiliğe sahip ise mutlak güce sahip değildir.

0|0
    0|0
  • Diyemedim ya la.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...