Fotografa bak yorumunu yaz lutfen :) Burada ne anlatılmak istemiş olabilir?

Fotografa bak yorumunu yaz lutfen :) Burada ne anlatılmak istemiş olabilir?

Güncellemeler:
Aşk ruhu besleyen ve tutkuyla olay sanki... Herkes çok farkli yorumladi sevdim. bu isi ben 😃

0|1
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Pampa erkek yeşil bağ ile bağlamış kadını kendine ama kadın kırmızı bağ ile. Yeşil bağ hem pantolon cebine hem de ceketin cebine gidiyor yani bir ilişki de kadın parada arar diyor ya da adam parayla etkilemişte olabilir. Kadın ise kalbiyle bağlanır şekilde resmedilmiş. Adam aksi gibi davransada kadını üzmüş sanki çünkü kalbi kanıyor kadının. Adamın çükünden çıkan şey beyin mi bilemedim ama üzerinde yapraklar var bunlar mevsimlerimi işaret ediyor? o 5. yaprak ne onu bilemedim ama adamın zihninde ki kötü düşünceleri kadın koparıp atmak istiyor sanki gibi yorumladım. Ama o çubukları anlamadım. Bir veda yı mı anlatıyor burda yoksa kadının intikamını mı anlayamadım tam olarak

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kaktusler cevrelerindeki kotu niyetli imsanlari temsil ediyor. Frida kahlo'nun kendisi gibi ressam olan esinin sanatindan etkilendigini hatirliyorum. Frida kalbini kocasina vererek hem ruhunu hem sanatini besledi. Sanati asktan ve inanctan beslenen bir kadin frida. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 8

• Aşk bir sarmaşık gibidir. Frida'nın ise iki aşkı vardır; resim aşkı ona can verirken diğeri onu öldürmektedir... falan filan

1|0
    0|0
  • Göğse değil kalbe dokunuyor gibi

1|0
    0|0
  • Fridam ve Diego nun aşkı. Diego olmazsa Fridam yaşayamaz ama aynı zamanda Fridamın elinde Diegonun hayatı

1|0
    0|0
  • İğrenç batı ahlakı.

1|1
    0|0
  • frida kahlo 😍

1|0
    0|0
  • Bu kadini amma abarttilar ha.

0|0
    0|0
  • Frida mi o😂

0|0
    0|0
  • Adam kadının hayatının ellerinde olduğunu düşünür oysa sadece kalbi elindedir ama kadın adamı her türlü sarmış ve etkisi altına almıştır

1|0
    0|0
Yükleniyor...