Sizce zeki insanlar hangi tür müzikleri ve sanatçıları dinliyor?

Katilim gösterin arkadaşlar. :)

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Pampa bak çok ilginç gelecek belki ama Klasik müzik ve Metal müzik dinlerler. Günümüz bilim adamları rock ve metal müzik dinlerken eskiler genelde klasik müzik falan dinlerlermiş.

0|1
    0|0
    • İste onca cevap arasindan aradığım cevap aynen buydu. Sonuna kadar katiliyorum. Bu rock , metalin yanina blues ve jazzi koyabiliriz. Tesekkurler. :)

• Şu sormus oldugum soruya tek sen yanıt vermis oldun. Anlam kuramayanlarin arasinda anlam butunlugunu sağladığın icin tebrikler. ;)

• :) teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 9

• Zeka ile müzik ne alaka kardiş?

0|0
    0|0
    • İnsanin zekası dinlediği muzige de yansır. Gidip de Ajdar dinlemezler herhalde. :D

• sössüz müzik

0|0
    0|0
  • Hangi tur müziği severler bilmiyorum ama pop sevmediklerinden eminim.

0|1
    0|0
  • klasik, rock, metal

0|1
    0|0
  • bilemiyoruz tanimadigimiz icin

0|0
    0|0
  • Zeka ile müziğin alakası yok müzik zevki yasadiklarina düşüncelerine ve hislerine göre değişebilir

1|0
    0|0
  • Zeki insanlar müzik dinlemez bence.
    Müzik beyin sulandırıyor.

0|0
    0|0
  • Bence belli bir zevkleri yok ruh hallerine göre her şeyi dinleyebilirler

0|0
    0|0
  • Kaliteli olanları.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok çetrefilli bir soru ama özellikle müzik seçimini çok derinden etkiledigini sanmıyorum. Mesela filmlerde zeki insanların hep klasik müzik dinledigi mesajı verilir ama pekala zeki bir insan popüler müzik de dinleyebilir. Zeki bir insan en fazla heavy metal gibi müziklerden uzak dururu, o da beyin hücrelerini öldürdügü için, bunun dışında sanatta ya da müzik de ayrım yapacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • Clasic muzik

0|1
    0|0
  • Klasik ağırlıklı olduğu bir gerçektir.

0|1
    0|0
  • Kaliteli insanlar bülent ortacgil dinler. ;) hatta bir alt neslimizde fikret kızılokla büyüdü...

0|0
    0|0
  • Nasıl bir bağlantı kurdun ki?

0|0
    0|0
  • Ben genelde goa trance dinlerim. Esasen pek müzik de dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Değişir bence zekilikle alakası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...