Eğitici sinema filmi önerir misiniz ?

İzlerken hayatınıza yeni bilgiler ekleyen sinema filmleri tavsiye eder misiniz ?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Milyoner'i izle hem oradaki sorulardan birşeyler kaparsın genel kültür olur:) Hem de aslında hayatta yaşadığın herşeyin sana birşey kattığını anlar insanın her yaşadığı gün yeni bir bilgi edindiğinin ve bunların bir gün çok işe yarayabileceğinin farkına varırsın :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Oldboy u bir izle derim.

0|2
    0|0
    • en beğendim filmlerden biridir :) +1 boş konuşmanın çok konuşmanın gereksiz konuşmanın felaket sonucu harika filmdi

• Kesinlikle..

• the box

never let me go

flowers of war

drive

matrix

equilibrium

the rite

bunlari izle sonra daha yazarim:D

0|1
    0|1
    • bana da yazarmısnız ğercekten hayatımı etkiler mi bu filmler lütfen cevap yazın

• anlamadım efendim ben size önerim bir kaç tane reis bey-yedi yaşam-piyanist

• hayırlı uykular dilerim ben uyucam hayırlı uykular

• Eğlence Sınıfı--Genç öğretmenin çocuklara oyunlarla okulu sevdirmesini anlatan hoş bir film..
    Hayat Okulu-- Genç ve eğlenceli öğretmenin öğrencilere ve öğretmenlere örnek davranışlarını anlatan bir film..
    Kör Nokta--Dışlanmış zenci bir çocukla ilgilenen ve O'na güven sağlayan bir kişi hakkında izlenilebilecek filmlerden..
    yagmur adam (rain man)-- Paraya düşkün olan bir kardeş ve otistik bir abi.. Para için abisine bakmaya çalışan kardeşin abisinden alacağı dersler.. Tom Cruise ait izlenmeye değer bir film..
    Saklambaç-- Çoklu kimlik bozukluğu yaşayan bir babanın çocuğuyla yaşantısını anlatan korku içerikli.. Psikolojiye özel ilgisi olan kişilerin izleyebileceği güzel bir film..

0|0
    0|0
  • her çocuk özeldir ya da 3 idiots ikiside mükemmel ötesi ve sana çok sey katacaktır...

0|1
    0|0
  • Shindlers list..

Ama tabi ne konuda bilgilenmek istedigine bagli

0|1
    0|0
  • Zeki Demirkubuz'un filmleri çok iyi.İnsan psikolojisini yaşıyor resmen.

0|0
    0|0
  • Otizmle ilgili bi' çok şeyi bu filmden sonra öğrendim diyebilirim : link

0|0
    0|0
    • bu film sanki benım hayatımdı. gercekten cok etkilendim ailem beni anlamıyordu bu filmi izledikten sonra bende artık bir şeyler yoluna ğitmeye başladı bu tür filmlerin daha varsa bana önermeniz beni mutlu eder var mı daha böle filmler

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer anlamlı bir film istiyorsan Fight Club - Dövüş Kulübü'nü izle derim, bir dövüş kulübü var ama durmadan aksiyonun olduğu bir film bekleme, tamamen farklı mesajlar vermek için yapılmış ve imdb sıralamasında en önlerde yerini alan bir film, tavsiye ederim, üst üste izleyebilirsin bunu o kadar söylüyorum.

0|1
    0|0
  • link

Black izle

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 3 idiots 'u izle türkiyedeki eğitim düzenini düşünmeye başlarsın ezberci eğitimin ne kadar yanlış olduğunu anlatan harika bir film şiddetle tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
  • REİS BEY -YAPAY -ZEKA AZINLIKLAR RAPORU-YEDİ YAŞAM-PİYANİST-

0|1
    0|0
  • ondksan şeytan izle güzeldir egitici film diye geçiyor

0|1
    0|0
  • Ölü ozanlar derneği ;

Kitabını da filmini de tavsiye ederim .

0|0
    0|0
  • Gifted Hands (Sihirli Eller) gerçekten izlemeye değer ve güzel bir film, tavsiye ederim :)

link

0|0
    0|0
  • genc sinemacilarin filmlerini siddetle tavsiye ederim.

1. Gemide

2. Lalelide bir Azize harika filmlerdi.

0|0
    0|0
  • Bilgiler derken hani hayata bakışımızda güzel faydası olacak konulu dersen;

Esaretin Bedeli: Umut varsa mümkünlük de vardır..

Hayat Güzeldir: Mutluluğa sebep aslında çok şeyin olduğu ve bunların bedava çevremizde çok olduğu. Sadece bakış açımızı değiştirerek küçük şeylerden de mutlu olunabileceği..

3 Aptal: Sınırları aş, içindeki sesi dinle. Ne yapmak, ne olmak istiyorsan ona koş.

Konuyu daha fazla uzatırım da yanlış anladıysam boşa kürek sallamayayım bunlar kalsın bar..

1|1
    0|0
Yükleniyor...