Kitap önerileriniz????

Kesinlinle sunu okumalisin dediginiz kitaplari hangileri ?

0|0
720

En İyi Erkek Görüşü

• Baştan söyleyeyim ben roman tarzı okumam daha gerçekçi ve özellikle motive edici kitapları severim, buda tavsiyelerim;

Limit Sizsiniz! - Mümin Sekman

Düşün ve Başar - Muhammed Bozdağ, bunları okuduğunda kendini daha iyi hissedeceksin, garanti veriyorum :) yeter ki anla.

1|0
    0|0
    • oo süper. saol

• Bunlar kişisel gelişim kitapları. Ama kişisel gelişim sadece bunlarla mı yapılır. Hepsi birbirinin aynisi. Muhteşem edebi eserler var. Hemde çok var. Zengin kelime hazinesine sahip olmak, fikir üretmek, güzel konuşmak ve etkili olmak bol kitap okumakla mümkün olur. Ben her gün televizyonlarda yayın sonrası tanıtılan kitapların listesini yapıyorum. Ama şu lanet internet ve televizyon yüzünden hiç birini okuyamıyorum.

• Bu tarz kitaplarda bir birinin tekrarını yapanlar çok ama ben iyi bir araştırma yaparım ve bu kitapları alırsan göreceksin öbürlerindeki tekrarlara denk gelmezsin, gelsen bile en fazla 1 ya da 2 sayfa olur, alırken 10 tane sipariş edecektim sonra baktım bazıları aynı aralarından en iyilerini çıkarttım, bol kitap okursan konuşmaya faydası olabilir ama bu kitaplarda konuşmadan çok insanın beynine temas ediyor bir nevi akıl hocası görevi görüyor diyelim bilmediğin konularda.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• zülfü livaneli - serenad

2|0
    0|0
  • Paulo Coelho -Simyacı felsefiktir ama dünyanın en çok satan 10 kitabından biridir. tek cilt Şiddetle öneriyorum

1|0
    0|0
  • Düğünlere Üfleyen Kadınlar isimli kitabı okuyorum su an. Ortadogu da geciyor. Tavsiye ederim, en azından bir göz atabilirsin.

0|0
    0|0
  • voltaire candide

0|0
    0|0
  • cin ali okumayan yoktur heralde ?

0|0
    0|0
    • okumadim :)

• almanyada yasiyorum ben. ilkokulda bize cin ali yerine baska kitaplari okuttular.

• bu kitaptan nasıl mahrum kalırsın :((

• gung-ho efsanesi

0|0
    0|0
  • tolstoy savaş ve barış / peyami safa dokuzuncu hariciye koğuşu / hüseyin nihal atsız ın kitapları genllikle idea kitapalrı oku gidip saçma sapan aşk romanalrı değil

0|0
    0|0
  • Risale-i Nur. :D

0|0
    0|0
  • mavisel yener mavi zamanlar

0|0
    0|0
  • Kitap önermiyorum.

1|0
    0|0
  • sil baştan . güzel bir kitaptır okumanı tavsiye ederim. bide zar adam var :D

0|0
    0|0
  • Kuran-ı Kerim ve Nutuk

0|0
    0|0
  • ahmet şerif izgören kıtaplarını kesin oku :)

0|0
    0|0
  • inka altnı 'nı tavsiye ederim okumadıysan. cok surukleyici

0|0
    0|0
  • Monte Kristo

0|0
    0|0
  • yılmaz özdili seviyorsan isim şehir hayvan kitabını oku köşe yazılarını topladığı bir kitaptır

0|0
    0|0
  • kuran oku

0|0
    0|0
  • ahutuğba biyografi:D

0|0
    1|0
  • ilgi alanına göre değişir

0|0
    0|0
    • hic farketmez. etkileyici olmasi önemli yalniz.

• peki saol. not ettim.

• önemli değil ben teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 7

• Tür belirtmemişsin bu yüzden kimseden sana sağlam kitaplar önermesini bekleme.

0|0
    1|0
  • pasif iyiden aktif iyiye

1|0
    0|0
  • Hangi tür?

0|0
    0|0
  • Canan Tan -Eroinle Dans

0|0
    0|0
  • Kumral Ada Mavi Tuna-Buket Uzuner, aynı yazardan Balık İzlerinin Sesi, İki Yeşil Su Samuru

0|0
    0|0
  • AŞk Elif ŞAFAK

0|0
    0|0
  • Üstadla habihal link

2|0
    0|0
Yükleniyor...