Sana en yakın kitabı al,13. Sayfayı aç ve ilk satırda ne yazdığını söyler misin?

Sana en yakın kitabı al,13. Sayfayı aç ve ilk satırda ne yazdığını söyler misin? Sana en yakın kitabı al,13. Sayfayı aç ve ilk satırda ne yazdığını söyler misin?

1|1
193

En İyi Kız Görüşü

• elemanın yüzüne baktım ; aynı ben

1|2
    0|0
    • kitabın adı ne

• gerçek olmadığı kadar sahte bir surat ifadesinden dökülen her damla yaş için sahte bir bedenin arkasına sakladım çocukluğumu. varlığım, yoksulluğun aynası ve hiç doğmamış bir melek gibi yabancısıyım buraların.

tanrı'nın benim için ettiği duaları bile görmedim ve tanrı benim için çıldırıyor olmalı! yanrı insanların vicdansızlıklarını ve katliamlarını görmezden gelemeyip intihar etmiş olabilir mi? öyleyse ben gördüm ve duydum! tanrı benim gözlerim.

• tanrı insanların vicdansızlıklarını ve katliamlarını görmezden gelemeyip intihar etmiş olabilir mi? öyleyse ben gördüm ve duydum! tanrı benim gözlerim, güzelmiş, teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• "... bırakıp, çalışmak için şehre giderler," diyordu. Sakinleri bir-

Bu kadar 😌

0|1
    0|0
  • Karanlığın derinlerinden gelen tok ve tehditkâr gürlemeyi duyduğunda vakit gece yarısını çoktan geçmişti.
    Ustam ve ben - Elif Şafak

0|1
    0|0
  • Ama marv'ın sesini kesmesi için yeterli değildi. ''Sanırım'' diye devam etti marv. ''Aynı okulda falan okuduk herhalde.''
    ''sen gebermek istiyorsun'' dedi soyguncu , hala öfkeliydi ''değil mi?''
    vs vs diye devam ediyo :D
    markus zusak - hiç kimse sıradan değildir kitabıydı bu

0|1
    0|0
  • Kaşları çatılmış, ifadesi o klasik sertliğine bürünmüştü. "Ne demek bu?" diye sordu.

0|1
    0|0
  • Geceye şarkı bırak, smile atdan sonra bi' bu eksikti.

0|1
    0|0
  • "Ertesi sabah korkunç bir bezginlikle uyandım. "

0|1
    0|0
  • Ah, Bay Morrel! Size babam ve Mercedes adına da teşekkür ederim usenmeden kalkıp yazdım😂

0|1
    0|0
  • Benim Küçük Dostlarım'ın ilk baskısı 1948'de yayınlandı.

0|1
    0|0
  • Göz göze geleceğiz havada ağır iğreti bir sessizlik.

0|1
    0|0
  • endişeli bir suratla bekleyen Damien'in yanına koştum.

0|1
    0|0
  • Mühim olan sosyolojinin bir disiplin olarak doğuş ve gelişiminin tarihidir hikayesidir

0|1
    0|0
  • .. oluşan askeri güçtü.

0|1
    0|0
  • Salonun kapısını kapatıp tekrar avizenin altına doğru yürüdüm.

0|1
    0|0
  • "Merak etmeyin." Dedi

0|1
    0|0
  • "Ben ne yapayım mösyö beauchene, çocukları yapan ben degilim ki, karim"

0|1
    0|0
  • Turan Dursun'un İslam ulemasına iki üstünlüğü vardır.

0|0
    0|1
  • bakıyordu. Ve bu durum genç kızın kalbinin deli gibi atmasına yetiyordu.

0|1
    0|0
  • Rüyalarım ekseriyetle uyanık olduğum saatlere de sızan o aynı meçhul endişeyle bulanıyordu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oha şu an farkettm kitapta 13. Sayfa yok kitap resmen 19 dan başlıyo :/

0|1
    0|0
    • kitabın adı ne

• kitapta ilk sayfalar eksikmiş resmen senin saynede farkettm hiçte farkedilcek gibi değildi 😂😂 netten okucam ıs ayfaları teşşekkürler 👍 hain yüreğimismi

• Kanka en yakın delail-i hayat var full arapça bişe anlamadım onun yanında ki kitapta kabir gecelerinden ilk gece diyor ki amel işleme yeri olan dünyanın sonu geldikten sonra pişmanlığın faydası olur mu?

0|0
    0|0
  • Keza, zayıf ve güçlü kuvvet alanlarının en küçük bileşenleri de zayıf ayar bozonları ile glüonlardır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...