Sana en yakın kitabı al,13. Sayfayı aç ve ilk satırda ne yazdığını söyler misin?

Sana en yakın kitabı al,13. Sayfayı aç ve ilk satırda ne yazdığını söyler misin? Sana en yakın kitabı al,13. Sayfayı aç ve ilk satırda ne yazdığını söyler misin?

1|1
19|3

En İyi Kız Görüşü

• elemanın yüzüne baktım ; aynı ben

1|2
    0|0
    • kitabın adı ne

• gerçek olmadığı kadar sahte bir surat ifadesinden dökülen her damla yaş için sahte bir bedenin arkasına sakladım çocukluğumu. varlığım, yoksulluğun aynası ve hiç doğmamış bir melek gibi yabancısıyım buraların.

tanrı'nın benim için ettiği duaları bile görmedim ve tanrı benim için çıldırıyor olmalı! yanrı insanların vicdansızlıklarını ve katliamlarını görmezden gelemeyip intihar etmiş olabilir mi? öyleyse ben gördüm ve duydum! tanrı benim gözlerim.

• tanrı insanların vicdansızlıklarını ve katliamlarını görmezden gelemeyip intihar etmiş olabilir mi? öyleyse ben gördüm ve duydum! tanrı benim gözlerim, güzelmiş, teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 3

• Oha şu an farkettm kitapta 13. Sayfa yok kitap resmen 19 dan başlıyo :/

0|1
    0|0
    • kitabın adı ne

• kitapta ilk sayfalar eksikmiş resmen senin saynede farkettm hiçte farkedilcek gibi değildi 😂😂 netten okucam ıs ayfaları teşşekkürler 👍 hain yüreğimismi

• Kanka en yakın delail-i hayat var full arapça bişe anlamadım onun yanında ki kitapta kabir gecelerinden ilk gece diyor ki amel işleme yeri olan dünyanın sonu geldikten sonra pişmanlığın faydası olur mu?

0|0
    0|0
  • Keza, zayıf ve güçlü kuvvet alanlarının en küçük bileşenleri de zayıf ayar bozonları ile glüonlardır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...