İstanbul'da akşam yapılabiecek aktivite önerileri verebilir misiniz?

Arkadaşlar bana İstanbulda akşam erkek arkadaşımla yapabileceğim eğlenceli aktivite önerileri sunar mısınız. Mesela luna parka gitmek gibi belki boğaz turu gibi :))

Güncellemeler:
Bu arada eminönü ya da beşiktaştan akşam hala boğaz turu var mı saatleri kaç gibi öğrenemedim ben ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öneride bulunmak icin en cok hangi tür mekanlar ilginizi ceker, erkek arkadasinla aranizdaki mesafe, arkadaslik, muhabbete gore uygun mekanlar degiskenlik gosterebilir cunku

0|0
    0|0
    • gayet eglenceli bi ciftiz eglenceli seyler olabilir ama kış ve istanbul göz önüne alınmalı :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Pierre Lotti Kahvesi'nde sıcak sıcak kahve içerken, üzerinizde balıkçı yaka kazaklarla yaptığınız, Haliç'e nazır, koyu kestane renkli muhabbetler..

0|0
    1|0
  • yes many no problem...

0|0
    0|0
  • orta köyden istambulu izle

0|0
    0|0
  • Balkon veya marantada kafa dagitmak sahil kenarinda manzara esliginde sıkı sohbet..

0|0
    0|0
  • boğaz turunun nesi eğlenceli bu soğukta?sahil de için

0|0
    0|0
  • Belgrad ormanında koşun.

0|0
    0|0
  • torium-snowpark a gidin çok eğleneceksiniz:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sultan Ahmet akşamları başka oluyor :) Özellikle turistlerin kaldığı hostellerin çevresinde birçok kafe var boğaza nazır oturabileceğiniz. Biraz pahalı olabilir ama. Bir de arkadaş grubuysanız eğer (çünkü az kişiyle riskli) Cankurtaran'dan aşağı inerseniz deniz kenarında Eminönü'ne doğru uzuuun bir yürüyüş yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • tophane de nargile keyfi önerebilirim. ordan da yürüyerek istiklale çıkabilirsiniz hatta.

0|1
    0|0
Yükleniyor...