Ünlü biriyle tanıştınız mı?

Hiç ünlü biriyle tanıştınız mı? Fotoğraf mı çektirdiniz ne yaptınız? ve kimle?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Tanışmadım zaten görsem de yolumu değiştiririm ne gerek var fotoğrafa falan..

0|1
    0|0
  • Emrah .d Deniz arcak. Kulise grmistm.foto cekildik.sohbet ettik.bide popstar firdevs vardi.emrah cok simarik geldi bana.bi selam.ddm.uzatti elini nabeeer dedi tokalastik.snra kaslarimi cattim kucuk emrah pozu verdm .d yaninda da kiz vardi sevglsydi sanirim.ters ters bakti bana.d cok merakliym sanki

0|0
    0|0
  • Tolga Çevik,Yıldız Kenter,Özgür Ozan,Müjdat Gezen,İdil Fırat ve Ünlü sayılırmı bilmem Kahraman Tazeoğluyla tanıştım aklıma gelenler bunlar.

Sohbet ettim fotoğraf çektirmedim nedense:)

0|0
    0|0
  • yok ben hiç ünlü biriyle tanışmadım :( bir emrah hacıoğlu var o da zaten ünsüz bir ünlü :(

0|0
    0|0
  • Evet tanıstım teoman, ebru polat, berna arıcı, tolga karel bu kadar

0|0
    0|0
  • uzaktan gördüğüm bile olmadı düşün durum o kadar vahim

0|1
    0|0
  • Tanıştım kim olduğunu boşver. Fotograf cekilmek nedir abi ya ?

0|0
    0|0
  • çoğu ünlüyü görüyorum , ama hiç öyle

bir tanışma fotoğraf çekilme olayı olmadı

0|0
    0|0
  • Work and travella Amerikaya gitmiştim.Her giden mutlaka ünlülerin yaşadığı yerler var ya California'da oralara gidiyor.Biraz pahalı gerçi ama neyse...Bi kafeye girdik arkadaşlarla,tam kahvemi aldım arkamı döndümmmm, cap şapkasıyla karşımda Ryan Reynolds,üzerinde ssweatshirt vardı,kahve resmennn kağıt kaptan taştı üzerine geldi.Resmen şok oldum,adam hiç sallamadı bile tabi,thats Ok deyip,kahvesini aldı çıktı,benim ağzım açıktı kaldı,peşinden çıktım ben de Excuse me diye bağırdım,o da işte döndü falan,Sorrry for that little accident falan zırvaladım,sonra o da Thats OK,have a nice one dedi ve gülümsedi,gitti.:)

0|0
    0|0
  • Kerim Tekinle tanıştım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tanıştım mangayla ve tarkanla fanta festivalinde kuliste görevli tanıdığım sayesinde .

0|0
    0|0
  • rokcuların alayıyla oturup konuştum..acun ve abisiylede muhabbetim oldu..en son kekilliyle oturdum..

0|0
    0|0
  • Erol Taş evimizin yakınındaki hastaneye film çekmeye gelmişti babamla gitmiştik yanına elini öpmüştüm hatta damadından biraz yakınmıştı

0|0
    0|0
  • emre karayelle tanıştım bir kadın bir erkekteki eleman kardeşi doktormuş onun vasıtasıyla :) çok beleşçi ama

0|0
    0|0
  • Tanıştım

0|0
    0|0
  • Kıvırcık saçlı bir adam vardı hızlı hızlı şarkı söyleyen hafiften siyahi onun adını hatırlayamıyorum yıllardır iyi hatırlattın bir bakayım ben ona

0|0
    0|0
  • Ünlüleri takmadım, takmıyorum :p

0|0
    0|0
  • evet tanıştım resimlerimizde var

ama hepsiyle değil

gökhan özen, tuğba ekinci, lara, ferhat göçer, beyazıt öztürk, cenk eren deniz seki emrah

hakan yılmaz ibrahim tatlıses fatma tümer zeki alasya

0|0
    0|0
  • tanışmadım ama tüm bayan p*rnostarlarını tanımak isterdim :))

0|0
    0|0
  • Çelik Gülersoy adını bilen var mı?

0|0
    0|0
  • ugur isilak la türk konsoloslugunda bir kücük sohbetim olmustu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...