En sevdiğiniz türü söyleyin, size film tavsiye edeyim, olur mu?

Hadi bakalım. Film tavsiye etmeye bayılırım..

0|1
2315

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şimdi romantik komedi olsun evli bir çift üzerine ya da kroku filmi ama türk işi dabbe deme izledim hepsini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bilim kurgu.

0|0
    0|0
    • Kimse bilim kurgudan başka tür bilmiyor sanırım 😄😄 time traveller's wife

• Yoo pekala bizim de bilgimiz 7-8 tür var. Ama gel gelelim 3 ana türün dışında geriye kalanlar cıvık bk kıvamında oluyor. Aşk filmi aksiyon filmi ve bilim kurgu. Bizim mal yönetmen ve senaristlerimiz , kendi aklımız kendi hayal gücümüz yokmuş gibi avrupalı ibibiklerin etkisinde kalıyorlar. Aaaa avrupada sanat filmi diye bir şey var hadi biz de yapalım diyorlar. Sonuç? Konusu hiç anlaşalıyamayan toplam diyalogları 35 kelimeyi geçmeyen 2,5 saatlik saçma sapan filmler çekiyorlar. İlla farklı bir şey izleyecegim diyorsan Mıchael dougless dan Game adlı filmi izle.

• Sakin ol şampiyon 😄

• Bilimkurgu

0|0
    0|0
  • dram

0|0
    0|0
  • Oooo nefis hizmet valla komedi alayım varsa

0|0
    0|0
    • Kara mizahtı ve kara mizahın en kaliteli örneklerindendi. Küfür yok argo yok kaliteli komedi diyr buna derim.

• Kaliteli olduğu için kötü değildi zaten ama basitti olması gerekendi bu kadar olabilirdi onu demek istiyorum leon rolündeki hikaye kurgu oyunculuk çok üst düzey olduğu için beklentim yüksek oldu filmden dolayı çünkü oyuncular kaliteliyse kalite bir hikaye ve rolde yer alırlar diye düşünüyorum leonardo mesela hemen hemen tüm filmleri kalite ve izlemesi keyifli Robert dawney jr mesela cristian bale olsun amir khaan olsun öyle anlatabildim mi film izlemeye düşkün biriyim oyuncu kadrosu ilk göze çarpan taraf oluyor benim için bu yüzden olabilir beklentim yüksekti

• Jim Carrey geçen ne olursa tavsiye et yağdır bana adama hastayım ya.

0|0
    0|0
  • psikolojik olsun, kurgusu şaşırtsın, psikopat bir film olsun şööyle

0|0
    0|0
  • Aşk/Aksiyon tarzı Amir tarzı filmler işte 😊😊

0|0
    0|0
  • gerilim

0|0
    0|0
  • polissye gizem?

0|0
    0|0
  • komedi - animasyon

0|0
    0|0
  • Film değil de kitap tavsiye etseydin keşke

0|0
    0|0
  • psikolojik

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...