En sevdiğiniz Big Bang Theory Karakteri?

Dizi 6. sezonunda ve inanılmaz eğlenceli sizin en sevdiğiniz Big Bang Theory karakteri hangisi?

• Sheldon Cooper
    31% (13)50% (19)40% (32)Oy Ver
  • Leonard Hofstadter
    14% (6)13% (5)14% (11)Oy Ver
  • Howard Wolowitz
    24% (10)18% (7)21% (17)Oy Ver
  • Raj Koothrappali
    10% (4)5% (2)8% (6)Oy Ver
  • Amy Farrah Fowler / Penny / Bernadette Rostenkowski
    21% (9)14% (5)17% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu diziye ısınamadım bir turlu

1|0
    0|0
    • deli divane izlediğim 3 dizi var big bang - perfect strangers ve 3rd rock from the sun ölürüm yani

• can you remember remember my name

as i flow through your life,

leri diyorum o zman :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Sheldon tabi ki :)

1|0
    0|0
  • perfect strangers ve 3rd rock from the sun dizilerini nerden izliyorsun ayrıca Raj bence aralarında en komik olanları.

1|0
    0|0
    • 3rd rock from the sun ı zamanında tvden izlemiştim daha sonra ikisini de dizi-mag.com dan buldum ama sanırım şuanda problem var

• Amazon da bile 3 sezonu var P.S 'in dizimagta bütün sezonlar varmıydı? 3rd bütün sezonlar var.

• 2 sezon vardı sanırım ama sitede bir sıkıntı oldu çoğu dizinin bölümleri gitti

• la dizinin ilk iki sezonu muhteşemdi.Fizik bilmeyenler esprileri anlamadan gülüp gülüp geçerdi ,biz ise gülmekten karın kası yaptık.Sonra olay bayağılaştı,bel altına döndü.leaonard la uyumlu birçok ortak yanım var.

1|0
    0|0
  • cok oldu izlemeyelı ama her bolum farklı bir karakter surukluyordu dızıyı.leonardla sheldondan zıyade raj ve howard daha komik onlar isin icine dahil olunca guzel oluyor

1|1
    0|0
  • C: Howard Wolowitz

1|0
    0|1
  • erkeklerin içinde en normali howard

1|0
    0|0
  • Sheldon geneldir ama ben bu diziye penny e aşık olup başlamıştım çok sıkı takip ederim çokta severim...

rajda komik olmaya başladı son sezonlarda ilişkilerinde felan..

1|0
    0|0
  • Bende bilimsel bir soru sordun diye düşündüm cevap vereyim dedim Allah seni napmasın :D

1|0
    0|0
  • sheldon. link amy ile ne oldular? az spoiler alayım. biraz izleyip bırakmıstım.

1|0
    0|0
    • Evlendiler 2 çocukları oldu desem yalan olur ama amy ve sheldon acayip yakınlaştılar oyun yoluyla birbirlerine erotik eylemde bulundular adagsdg.

• Penny çok sevimli bir şey..Sheldon komik.

Cevabım Penny.

1|0
    0|0
  • :p konuya faransız kaldım

1|0
    0|0
  • one la karadayı dan şaşma !

1|0
    0|0
  • albert aynştayn :DD

1|0
    0|0
  • Sheldon Cooper tabikide :D o olmazsa dizi %90 biter :D 2. olarak penny bunlar en çok sevdiğim ama hepsi iyi öyle bir seçim yapmışlar ki hepsi cuk diye oturmuş resmen. En sevdiğim diziler arasında.

0|0
    0|0
  • Çok izlemem ama Sheldon diyelim.

0|0
    0|0
  • stefan hawking :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...