Kapat

Sınavdan bütün umudu kestim...

arkadaşlar ygs2de 160bindeyim sayısal öğrencisiyim diyetisyenliği çok istiyordum umudu kestim iç mimar olayım hiç olmazsa dedim o kadar bunaldım ki hiç bir şey çalışasım gelmiyor umudu da kestim kazanamam böyyle son 1 ay zaten.. ne yapıcam ben böyle :(

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence çalışmayı kesme istediğin yer olmasa bile seneye için çalışmış olursun. bu arada 160bindesin ama bu sadece %28lik kısmı %72lik kısmı hala elinde ufak bir hesap yaptım 44800 civarlarına kadar çekebilirsin.

(ygs*28+lys*72)/100= en son sıralaman.

not: bu oranlar sayısallar için geçerli.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Önemli konulara çalış. Geçmiş sınav konularına bak %80 aynı konulardan soruyorlar. Bu arada umudunu hiç yitirme kendine güven üniverste ortamını düsün, ordaki havayı düşün.

0|0
    0|0
  • hemşirelik oku sonra gel ameliyatlarımda bana skrap hemşire ol alet ver :D

0|0
    0|0
  • 1 sene senin hayatını etkileyecek.hayatın için güzel bir temel atman lazım bir sene kendini sık sonra da istediğin gibi hayatını yaşarsın

0|0
    0|0
  • Sıkma canını marketlere bol bol kasiyer alınıyor.

Motive ol diye söyledim.

0|0
    0|0
  • moral bozma, şimdiden seneye gircekmiş gibi çalış.

0|0
    0|0
  • madem umudunu kestin... en baştan tekrar başla... gelecek sene için hazırlan...

0|0
    0|0
  • daha ygs ye 1 yıl var hazırlan işte :/

0|0
    0|0
    • bi kez daha o stres zor ya :(

• dershane de falan arkadaş çevrenin çalıştığını görünce çalışasın geliyor mesela.evde çalışmak zor ve bunaltıcı biraz.ev dışında çalış ve ggrupla beraber çalış.bir de havalar çok sıcak off

• dershanede çalışıyorum ama ark ortamı muhabbet oluyor hep :/

• dış mimarlık ?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• iç mimarlığı kazanbilirsin fazla yüksek değil puanları. Ama gerçekçi olmam gerekirse diyetisyenlik falan çok zor çok çalışman lazım çook çalışırsan olabilir ama

0|0
    0|0
    • havalarda ısındı çalışasım gelmiyor :(

• Elinden geleni yap sakın bırakma sonra çok pişman olursun benden mezun tavsiyesi :(

• çok teşekkür ediyorumm

• Caniimm bende 180bin oldum ea ogrencisiyim sikma canini otur calis bir ogretmenim dedi ki morali bozulup calismayanlari gecin yeter size. Buna firsat verme kolay gelsin:)

1|0
    0|0
    • aynen çok güzel söyledin umudu kesmemek lazım ++ :)

• Getir o zaman icinden, gitmek istedigin sehir,uni falan yokmu resimlerini as odana. Bir sene cok buyuk bir zaman. Dusun ve kararini ver:) su an trigonometri calismaya oturcam iyi dusun:)

• aah o trigonometriyi bile düşünmek hayattan soğutuyor :)

• bılmem kı ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...