En sevdiğiniz aktör kimm?

Siz en sevdiğiniz aktörü yazın. Ben de yazdığınız aktörün en sevdiğim filmini yazayım size.

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Shak ruk khan

0|0
    0|0
    • ADAMSIN 😄 Benim de rn sevdiğim. En sevdiğin filmi ne?

• Ayırd etmek çok zor favorilerim benim adım khan ve ben bir terörist degilim jabtakhei jan sonra chennai exxpress koyla asoka ve don serileri. Ama don bir başka ''Donu yakalamak sadece zor degil aynı zamanda imkansız'' :) Herkezler film çekiyor da bu bollywood sineması başka çekiyor. Hollywood zamanında adamlarla çok dalga geçmiş ve onlarda yemin etmişler bir gün hollywood u geçecegiz diye ve başardılar. Hele bir de filmi bizim khan abi oynuyorsa bambaşka oluyor. O adamı gerçekten seviyorum. Bizim gibi müslüman, hatta belki bizden daha müslüman, öyle samimi öyle içten bir hali var ki sanki ailemden biriymiş gibi. Şu dakka karşımda görsem ne heyecan hissederim ne şaşkınlık sadece sevgi, sanki ağabeyimmiş gibi kucaklardım. Kendince bir çekiciligi ve karizması var. Şunu da belirtmek isterim, adamlar bir tek öpüşme sahnesi olmaksızın aşk filmi çekiyorlar ve gri zekalıların elli tonundan 50 bin kat daha güzel oluyor.

• Aynen çok güzel özetlemişsin. Benim favorilerim;
      Devdas
      Dilwale dulhania le jayenge
      Veer Zaara
      Om shanti om
      Chak de India

En İyi Kız Görüşü

• Aamir khan.

0|0
    0|0
    • En sevdiğim aktörlerden.
      En sevdiğim filmleri;
      1- Rang de basanti
      2- 3 Idiots
      3- Fanaa
      4- PK
      5- Lagaan
      6- Taare Zameen Par
      7- Mangal Pandey
      8- Ghulam
      9- Hum Hain Rahi Pyar Ke
      10- Dil Chahta Hai

• Hepsi de birbirinden güzel.

Erkekler Ne Diyor 21

• Amir kan

0|0
    0|0
    • Aamir Khan olmasın?😄😄 Çok sevdiğim bir aktör. En sevdiğim filmi Rang De Basanti.

• Ben senden kıllanmaya başladım, galiba sıkı bir sinema seversin. Ama. mdb'den filan bakarsan çok ayıp edersin. En sevdiğim değil ama seni sınamak için sorucam: Donald Sutherland

0|0
    1|0
    • Kelly's heroes isimli bir filmini beğenmiştim eastwoodla oynuyordu. Ama pek takip ettiğim birisi değil.

• Hint sineması seviyorum diye dar kafalı oldum vayyy beee. Ben senin kişiliğinle ilgili bir yorum yapmadım. Sen bana bilmiş ve dar kafalı dedin. Bir insanı damgalamak bu kadar kolay olmamalı bence... Bu ülkedr seviyeli konuşabilrceğim çok az insan var gerçekten.

• Beni anlamaya çalışmadan önyargılı ilan ediyorsun, işte bağnazlık budur. Seviye kelimesi zaten bu site sayesinde nefret ettiğim bir kelime, muhtemelen senin için fazlasıyla uygunsuz bir yorumcuyum. Kendine göre haklı olduğuna eminim. Sana bilmiş ve dar kafalı dediğim için benim de kendime göre haklı sebeplerim olmalı :) Böyle bakarsan sevinirim. Bir de bu tip polemiklere girmek beni çok sıkıyor ve bayıyor. Hoşçakal.

• Jason statham

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/CEVGI-62ndg tabiki Şener Şen

0|0
    0|0
  • Sorularında hep emir kipi kullanıyorsun :D
    Matthew McConaughey i severim. her tür filmde oynayabilen bir adam

0|0
    0|0
  • Di caprio idolum

0|0
    0|0
  • Erdal beşikçioğlu

0|0
    0|0
  • Al Pacino :)

0|0
    0|0
    • Ciddiyim hiç yakışıklı değil. Bence yakışıklı aktörler leonardo dicaprio, paul newman, marlon brando, hrithik roshan...

• Masallah Hollywoodun tum citirlarini yemissin. :D Sinemaya düşkün birisin. Ne guzel. Bende Charlize Therona bitiyorum. Hatta bittim bile. :D

• Keanu revess

0|0
    0|0
  • Christian Bale.

0|0
    0|0
  • Aletta ocean

0|0
    0|0
  • Stallone...

0|0
    0|0