Film tartışmak isteyen var mı?

Şimdi herkes en sevdiği filmi söylesin. Seviyorsam sevdiğim yönlerini söyleyim olumlu yönde konuşalım. Sevmiyorsam da sevmediğim yönlerini söyleyeyim. Tartışalım. Sadece tartışmaya ve eleştiriye açık olanlar gelsin.

0|3
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Arınma Gecesi filmini beğeniyorum geçtiğimiz günlerde serinin 3. filmi gösterime girdi hala vizyonda. Epey hoşuma gitti Amerikaya da kısa kısa vuruyor aslında film. Zenginin fakiri öldürmesi hatta buna Amerikan devletinin yasallaştırması tam bir eleştiri gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • Cesur yürek ⏩⏩özgürlükkkkk

1|0
    0|0
  • 3 aptal

1|0
    0|0
    • En sevdiğim filmlerden. Bir başyapıt. Eğitim sistemini mizahi bir dille eleştiren. Zekice hazırlanmış sahneleri, eğlenceli oyunculukları ile bir an bile sıkmayan. 4 kere izlediğim şaheser.

• 3 idiots

1|0
    0|0
  • Cehennem Melek'leri
    Maymunlar cehennemi
    Deney 2009
    Marslı
    Koleksiyoncu
    Sırp filmi (sevmem izlediğim için yazdım)

0|0
    0|0
  • Karanlik yolculuk

0|0
    0|0
  • Bir filme en diyemem ama sevdiklerim arasından orphan diyeyim.
    Daha iyileri de var ama bu film olsun istedim şu an.

0|0
    0|0
    • Benim gözümde kalitesiz bir korku filmi sadece. Çocuk aslında bir kadın. Ama filmin sonunda makyaj yapana kadar bunu farkedemiyorlar 😄 klasik baba ölüyor. Anne ve çocuk kurtuluyor😄 Alınmaca gücenmece yok film tartışıyoruz😄

• Bana göre berbattı. Başka var mı sevdiğin ve söylemek istediğin film?

• Yorumların basit geldi. ya den azından zevkler uyuşmuyor da diyebiliriz. O yüzden tartışma burada bitsin diye düşünüyorum.:))
      Iyi geceler.

• Warcraft filmı üzerine tartısalım bu arada world of warcraft (wow) veya hıc warcraft 3 oynayıp oynamadıgınıda belirtirsen sevınırım.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Tartışmayi sevmem ablam :D fight clup der keser atarım

0|0
    0|0
  • Dik duranın göz yaşları muazzam eşsiz bir baş yapıt 😊

0|0
    0|0
  • :D fantastik ve bilim kurgu olur mu :D

0|0
    0|0
    • Olur. Tartışmak için buradayız.

• Tarihten ilham alan kurgusal yani braveheart 😄
      La tigre e la neve isimli italyan filmini tavsiye ederim. İzlediğim en iyi aşk filmlerinden.

• Cennetin krallığı da buna örnek ama. Kudüs ün fethi :) peki izleyeceğim :) teşkkürler

• bir soru yazdım sorular kısmında çıkmadı yNi burda niye bu arada freddy serisini izle

0|0
    0|0
  • nope

0|0
    0|0
  • Sinema hastadiyim. nette bulamadiginiz filmleri bulup satiyorum. s

0|0
    0|0
  • Black hawk down :/

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...