Film zevkine güvenenler kimler?

Hadi bakalım film tavsiyelerinizi alalım.
10larca film yazmayın. Kaliteli birkaç tane tavsiye etseniz yeter.

0|0
13|38

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi filmleri izledin bilmiyorum ki. Ben asabiyim, Forrest Gump, Tanrıkent, Hint filmi izlersen 3 İdiot, Ghajini, PK, Her çocuk özeldir filan falan falan :) hangisini izlersen sen bilirsin. Bugün izledim Vin Diesel Babil M. S diğer adı Babylon

0|0
    0|0
    • Ben asabiyim jack nicholson için izlemiştim hiç beğenmemiştim.
      Forrest gump çok iyi ama abartılıyor azıcık.
      Diğer 4 aamir khan filmi efsaneeeee
      Aksiyon pek sevmem ama

• İzleyemedin alt yazısını bulamadım. Gerçekten dün gece çok aradım filmi. Ama hrp dublajlı vardı.

• Üzüldüm :/

Erkekler Ne Diyor 37

• Jagten (2012) Herkesin başına gelebilecek talihsiz bir olayı ve daha da önemlisi yargısız infazı ve masumiyet karinesini çok güzel işleyen bir film. Ratingi 8.3 ve 35 ödüllü :)

2|0
    0|0
  • Ask ve gurur izlemediysen tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Ben film zevkime güvenirim de seni görelim bir de :)

-Cat On A Hot Tin Roof

-Great Gatsby (1974)

- A Streetcar Named Desire

-Remember The Titans

İlk 4 tane verdim bakalım :)

0|0
    0|0
    • Great gatsbynin eski versiyonunu önermene şaşırdım ve sevindim. Sondaki filmi hiç beğenmemiştim. Yani tarzım değil pek. Diğer 2si için teşekkürler

• Remember the Titans, aslında Civil Rights dönemi ile ilgilenen insanlar için biraz ilgi çekici gelebiliyor. Benim o dönemler ilgimi çektiği için hoşuma gitmişti ama çokta bilinmedik olduğu için yazdım.

Gatsby'nin yeni çekilen halini hiç sevmem. Fitzgerald'ı severim o yüzden yrattığı Daisy karakterine hayranım romanında ve 74 versiyonunda Mia Farrow adeta tam bir Daisy Buchanan.

Diğer 2 eserde aslında William Tennessee 'nin tiyatro eserlerinden çevrilmedir.

A Streetcar Named Desire'da Elia Kazan cidden çok güzel bir yönetmenlik işi çıkartıyor.

Cat on A Hot Tin Roof ise içerdiği replikler ile en sevdiğim filmler listenin başını çekiyor.

2 filmin en güzel yan ise arkasında çok güzel bir edebi gücü var ve Southern Gothic ile ilginen biri buralardan çok güzel anlamlar çıkarabilir.

Keyifli seyirler dilerim :)

• Bennnnn

0|0
    0|0
  • 3 idiots
    12 angry man (kesinlikle izlenmeli)
    Benim adım khan

1|0
    0|0
  • Cehenneme 1 adım

0|0
    0|0
  • Ben tavsiye edeyim etmesine de, sen zevk sahibi biri misin nereden bileyim? Boş yere strese giricem sonra. Acaba filmi izledi mi, beğendi mi? O yüzden filmi sektir et, en iyisi şarkı paylaşıyım ben senle: https://www.youtube.com/watch?v=HwX0ej2wwzg

0|0
    0|0
  • ASLA PES ETME 1 2 3 SOKAK DANSI 1 2 3 4 5 YEŞİL YOL HACHIKO İRONMA SERİSİ HULK SERİSİ BATMAN SERİSİ WARCFRAT rec serisi batman vs süperman
    görevimiz tehlike 1 2 3 4 5 RED 1/2 kızıl ejder Stean seagle tüm filmleri liam neeason Taken serisi vs... yazardım daha aklıma gelmiyor

0|0
    0|0
    • Tarzlarımız çok farklı 😄 yazdıklarından sadece yeşil yol ve Hachiko yu severim.

• hocam aklına gelebilecek herşeyi izlerim 0*60 yaş arası tüm filmler sadece aklıma gelenler bunlardı

• Fransızların yaptığı sanat dolu farklı bir film. Başka Bir Hayat. İsminden bilim kurgu gibi düşünebilirsin ama alakası yok. Sanatla alakalı. Hatta link vereyim: www.altyazilifilmizle.org/...a-bir-hayat-izle.html

0|0
    0|0
  • vanilla sky

0|0
    0|0
  • MR. NOBODY derim susarım.

0|0
    0|0
    • Kelebek etkisi çakması der susarım😄

• hayda.! alakası yok ayrıca öyle deme öyle dersen ben susmam o kadar film izledim bir cok dizi bitirdim film ve dizi konusunda o kadar tecrübeli biri olarak diyorum ki konu olarak oyunculuk olarak en önemliside filmdeki müziklerin güzelliği bakımından daha iyi film izlemedim daha yok yani ötesi...

• ben pek güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • aa serbiaan

0|0
    1|0
  • The lord of the rings

0|0
    0|0
  • 2 gün önce Pardon filmini izledim. Komik güzeldi.

0|0
    0|0
  • Marslı yi izle. Benim adım mad max öfkeli yollar ı izle. Ama marslı süper. The Marcplet gibi birieydi ismi tavsiye ederim. Mad max de süper. Benden şaşma derim. Önce marslıyı izle.

0|0
    0|0
  • Herkes anlıyor emin ol

0|0
    0|0
  • Yalnızca sen Aşk Tesadüfleri Sever Seni seviyorum adamım

0|0
    0|0
  • Bak şimdi birden sorunca şeapamadım 😁

0|0
    0|0
  • bugün uyumsuz serisinin ilkini izledim cok sağlamdı yarın 2 ve 3ü izleyecem

0|0
    0|0
  • Çok varda ne tarz seviyosun

0|0
    0|0
  • İnception , interstaller, gravity

0|0
    0|0
  • Mançuryalı aday Devlet Düşmanı babam romulus Kız Kardeşim Momo filler geçidi

0|0
    0|0
  • Ben bilimkurgu ve fantastik film severim ilgini çekerse yazayım

0|0
    0|0
  • Yeşil yol - son kale - esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • tüm yorumları bırak ve 8. gün izle harika bir dram filmidir ince ayrıntı başrolde ki down sendromlu aktör gerçektende down sendromludur bunu anlarsın zaten ve Cannes film festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır

0|0
    0|0
  • tür belirtirsen daha net cvplar alırsın.

0|0
    0|0
  • 28 gün sonra ve devam filmi 28 hafta sonra.

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli yeşil yol vazgecilmezler izlediysen soyle başka yazicam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 13

• Ghajini, Gia, Leon

1|0
    0|0
  • Dün akşam tvde cıjoe : misilleme vardı. Kadro süper. Elemanlar channing tatumu bile filmin ortasında öldürdüler :D hep bir ahabu kesin tatum. Yok yok şu tatum deyip durdum ama sonradan ortaya çıkan oyuncular da iyi oyunculardı.

0|0
    0|0
  • Kate winslet yasak ask. Ismine bakma icinde farkli amlamlar yüklü

0|0
    0|0
  • Önüme konanı izlerim 😂😂

0|0
    0|0
  • Chappie

0|0
    0|0
  • Mavi en sicak renktir

0|0
    0|0
  • Ne tarz olsn

0|0
    0|0
  • Koku: bir katilin hikâyesi

Dehşet bir film hayatında bir çok şey yer değiştiriyo

0|0
    0|0
  • Cennetimden bakarken forrest gump

0|0
    0|0
  • interstellar

0|0
    0|0
  • Sanam teri kasam ve ek villain izleeeeeee

1|0
    0|0
  • Fight club, memento, mr nobody, matrix, eternal sunshire of the spottless mind, a beautiful mind...

0|0
    0|0
    • Hespini izledim. Bilim kurgu seviyorsun sanırım. Ben hiç sevmem😄 a beautiful mindı sevmiştim sadece.

• Haydi ya tühh bilim kurgu dışında da önerecek filmim yok ne yazık ki 😀

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...