Atsız'ın en sevdiğiniz sözü hangisi 📝?

Atsız'ın en sevdiğiniz sözü hangisi 📝?

“Biz Avrupalı falan değiliz. Buz gibi Asyalıyız ve hepsinden üstün olarak da Türk’üz… Anladın mı monşer?”

Güncellemeler:
Bilmiyorumcular gelmesin. Rica ediyorum artık. 😣😣

2|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Almanlar ırkçı olsa dahi yine de yenilmeye mahkumdurlar, ama eğer Türkler ırkçı olsaydı, cihanda tek devlet bırakmazdı.

2|1
    1|0
  • - Haritalarda ırkımızın yaşadığı yerlere baktık, milletimize fenalık edenleri tarihte okuduk ve milli kini ateşten damgalar gibi kalbimize yazdık.

-Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeğe tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk‘üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülük‘dür.

Sitede böyle birisini gördüğüm için harbiden sevindim ^^

1|0
    1|0
  • Bize bir gençlik lazımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.

1|0
    1|0
  • Atı alan üsküdarı eçti , atsız orada kaldı.

1|1
    1|1
  • O adamın her sözünün altına imzamı atarım.

1|1
    1|0
  • Biz Osmanlı değiliz Göktürküz doğru demiş

1|0
    1|0
    • Göktürkte biziz Osmanlı da. Türk geçmişini yok sayamaz.

• Osmanlı devşirme bir millet Slav dolu Osmanlı da bütün cariyelet yabancı

• Öyle ama padişahların Türk olduğu gerçeğini değiştirmez. Kürşad'ın amcasının da çinlilerle evli olduğu biliniyor mesela

• O yalanci istikbale bir perde indir
    "Gercek yarin" unutma bir gun senindir!

1|0
    1|0
  • ocaktasın yavru kurt

1|0
    0|0
  • İslam birliği ve kardeşliği bir masaldır kuruntudur. Kurulacak olan birlik İslam birliği değil Anadoludan Altaylara kadar Türk birliği olacaktır.

1|0
    0|0
  • Sinsi siyasetçilere sırf üniformalı oldukları için asker diyemem!

Şerefliler taviz vermezler. Şerefin tavizi yoktur.

Tiyatro bitti beklemeye lüzum görmüyorum.

Seçim yapamam, yolbaşcımın her sözü bir şaheser

1|0
    1|0
  • Var olsun

Bir milletin yürütücü kuvvetine “ülkü” denir.

1|0
    1|0
  • şiirleri baya iyi

1|0
    0|0
  • Çok düz bir cümleymiş

0|1
    0|0
  • Pek sevmem aşırı ırkçı söylemleri var

1|0
    0|0
  • Atsız hakkında çok şey bilmiyorum biraz yardımcı olabilir misiniz? Atatürkle ilgili görüşleri nasıldı? Radikal dinci miydi?

0|0
    0|0
    • Atatürk'e karşı büyük bir saygısı vardı. Bazı sözlerinde onun büyük kumandan olduğunu söylüyor. En bilineni ise Atatürk'ün Türklük dehşeti saçtığını söylemesi yani Türkçülüğün yayılmasımda büyük rol oynamasıdır. Ayrıca Atsız İslamiyete değil eski Türk inancı olan Gök Tanrıya inanıyor.
      Çok kaynak var aslında araştırırsanız bulunabilir hepsi. Kendi makaleleri de var yani 1. ağızdan öğrenebilirsin 😊

• Güzelmiş araştırmalıyım 🙌🏻

• Kesinlikle 😊

• Üstünlük Takvâ iledir.

0|0
    1|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu adamın kastettiği bozkır adamları... bu devirde onlar mı kaldı? Ama öte yandan ben de seviyorum onları. Böyle bir kavimler göçüne katilmayip asyada kalsak ruslar yerine türklerin ağırlığı olur muydu merak etmişimdir. O yüzden bu adamın kafasındaki hayali anlıyor ve katılıyorum.

1|0
    1|0
  • Atsızın sevdiğim sözü yok

1|0
    1|0
  • Var olsun Atsız Ata

0|0
    0|0
  • Bilmiyorumki

0|0
    0|0
Yükleniyor...