Kamerada kötü çıkıyorum, bu problemden nasıl kurtulurum?

arkadaşlar normal bir kamerada 2 megapixel bi kamerada resimde çok kötü çıkıyorum zayıf cılız çıkıyorum ama arkadaşlara ve başkalarına sorduğumda kamerada kötü gösteriyo iyisin diyolar ama normalde aynaya baktığımda gayet iyi görüyorum kendimi yani anlamadığım çelişkiliyim kamerada kötü çıkıyorum ama aynada kötü değilim hiç bi zaman sizce hangisi doğru yardım cı olun bu problemimden kurtulmak istiyorum ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kameranın kalitesine bağlı bence.

0|0
    0|0
  • arkadaşların kimse ya çok yalancılar yada seni kımaktan çok korkuyorlar

0|0
    0|0
    • hayır normal kişilere sorduğumda aynı cevabı alıyorum ama kamerada kötü ama gerçekde yani süper bide videodada öyle ama kamerada kötü

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç bir insanın görüntüsü aynadaki görüntüsü değildir kameradaki görüntü gerçek görüntüdür. Bide Fotojenik değilsindir

0|0
    0|0
    • yan fotojenik derken ? ne yani

• Benim gibi resimlerden hangi açıyla çekersen çek iyi çıkmaz :)

• yani evet aynen :D ama gerçekde iyi yim herkez bunu diyor herkezin kötüsünü sratına vuran bir kişi vardı arkadaşlarla onun yanına gittik oda güzelsin dedi yani ama kameraya gelince aay ay yani

• Kamera doğruyu gösterir.Ayna yanıltır adamı,aynada hafif bir tümsek olsa ince,hafif bir çukur olsa kalın gözükürsün o yüzden kameraya güven.

0|0
    0|0
    • yani ayna mı gerçek kameramı

• Kamera gerçek.Çünkü aynaya göre daha hassas üretilir kamera,aynaların çoğunda hafif tümsekler veya çukurlar bulunabilir.Ne kadar düz olabilirki bir ayna

• hmm sagol

• 2 megapixel'den çok şey bekleme zaten yorma kafayı boşver

0|0
    0|0
  • Vala fotoda ne çıkyorsan o sundur...Değişik açılardan çekip devleştirebilirsin kendini..

0|0
    0|0
    • kamerada kötü ama gerçekde yani süper bide videodada öyle ama kamerada kötü

• parana kıy güzel makine al

0|0
    0|0
Yükleniyor...