En iyi Türk yönetmen kimdir?

hiç şüphesiz akla nuri bilge ceylan geliyor fakat onu saymazsak size göre en iyi türk yönetmen kimdir?

benim için reha erdemdir.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Reha erdemi ben de severim. Ömer kavur yılmaz guney bir de türk filmi diye düşunünce tepenin ardı filmi de cok iyiydi bence.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dogru bir tespit bir zamanlar anadoluda uzak... bu filmler efsanadir ama zeki demirkubuz uda unutmamak lazım :D

0|0
    0|0
    • demirkubuz da hep tekdüze gidior yahu dram konusunda aynılık yaşattıriyor insana

• eh bilirim dostoyevsi sevdasini. yeraltindan notlar gerçekten ileri seviye bir filmdi. engin Günaydın işin hakkını çok iyi vermişti. filmi izledikten sonra gidip ben de ulamıştım auuuuuu

• auuuuuuuuuuuuuuuuu :D :D uzak filmini belki oyuz kes izlemiştim ama :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Fatih Akın

0|0
    0|0
    • farkli bir tarzı olduğu kesin fimlerindeki görüntü yönetimini kötü bulsam da oyuncu seçimi hep iyi olmuştur

• yoo niye kariştiriyim. bu sitede bile kizlarin çoğu profil resminde o adamin resmi var.

• Shah Rukh Khan ;
      Devdas, Veer Zaara, Don, Chak De India... filmlerinin başrolüdür. Tanıdığını düşünmüyorum. Senin söylediğin kişi Aamir Khan. Keza Aamir Khandan da iyi oyunculuk için Mangal Pandey, Lagaan... gibi filmleri izlemeni tavsiye ederim. Bu adamlar rol yapmaz yaşar. Dediğin abartılı oyunculuk mevzusuna ise Jim Carrey, Robert Downey Jr. Gibi aktörleri örnek verebiliriz.

• Yılmaz Erdoğan diyesim geldi.😴

0|0
    0|0
  • Osman sınav

0|0
    0|0
  • çağan ırmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bana göre nuri bilge ceylan 2008 cannes konuşması hala aklımda.
    ''bu ödülü benim yalnız ve güzel ülkeme armağan ediyorum'' demişti.

0|0
    0|0
  • Çağan Irmak

0|0
    0|0
  • Hasan Karacadağ

0|0
    0|0
  • Rıfat ılgaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...