İzlediğiniz en iyi film hangisi?

Evet. Yanıtları alalım sayın filmseverler.

0|1
28|40

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın kokusu, Zindan Adası, Inception, Akıl Oyunları ,6. his, Koş Forest Koş, İyi Kötü Çirkin, Terminator 2, Jurrasic Park (seriden herhangi biri), Dövüş Kulubü, Avatar, Pan'ın Labirenti, Ghajini, Prestij, X-men (seriden herhangi biri), John Wick, Yumurcak (Chaplin), Pk, Baba , Yıldızlararası, Makas Eller, İhtiyar Delikanlı, Muhteşem Gatsby, The Fountain ( :'( ) , Geleceğe Dönüş (seriden herhangi biri), Merhaba-Ben-V , Malefiz, Epic, Ucuz Roman ve Küp-Matrix-Maymunlar Cehennemi serilerinden herhangi biri aklıma esen şeyler şuanda... Çoğu sinemada devrim niteliğinde farklılıklar yaratmıştır...

2|0
    0|1
    • Hepsini izledim. Bazılarını çok severim. Bazılarını hiç sevmem.

• Film olarak benzetmiyorum. Diyorum ki karakterin hayal ürünü olması birçok filmde yapıldı. Ve sıktı artık. Ben x ve zindan adasının ortak yönü buydu diyorum. Bu saydıkların dışında pek film izlemiyorsun sanırım.😄

• Enteresan bir bakış açınız var.
      Imdb ilk 1000'den izlemediğim yoktur; sevdiğim aktörlerin de izlemediğim filmi yoktur. Elinde google; laf yetirme telaşındaki ben miydim? Sorularima dahi cevap veremedin; "ay izlemediğimi sordun ama olmazzzki" oldu olay en son. Garip; garipten de öte tanımsız absürdlük. Allah'tan Matrix var mıydı gibi bir soru sormadım; buradan izlediğim en iyisi Pk diyor; sinema tarihinin baş yapıtlarını sıralayıp da sevmediğini belirtiyor. Çok garipti gerçekten :)))

En İyi Kız Görüşü

• en sevdiğim diyemem ama son zamanlarda izlediğim ve etkisi altında kaldığım filmler var love, rosie, me before you, aşk ve gurur, equals, ghajini, dhoom3 ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• En etkilendiğim film My name is Khan ve Forrest Gump

1|0
    0|0
  • Valla dünyanın en zor sorusunu sordun sanırım. Çok film izledim , izlemeyede devam ediyorum, en iyisini söyleyemem ama beni en çok etkileyenleri söyleyim; Prestij, İhtiyar Delikanlı, Bir Rüya İçin Ağıt, Makinist,6. his, Cesur Yürek, 12 Kızgın Adam, Hachiko, İçimdeki Yangın, Esaretin Bedeli , Leon Sevginin gücü, Hayat Güzeldir, Se7en. Daha çok vardır aklıma gelmeyen.
    Makinist, Prestij,6. his , İhtiyar Delikanlı bunların sonunda ağzım açık kalmıştı.
    Hachiko ise ilk ağladığım filmdir.

1|0
    0|0
  • Ghajini ve 3 İdiots

1|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum ki o kadar film izledim ki hangisi iyi diyemiyecem hepsi iyiydi kötü film izlemem zaten

0|0
    0|0
  • Cennetin Krallıgı bana göre
    en iyi film

0|0
    0|0
  • interstaller bir fiziksever olarak bayıldım ...

0|0
    1|0
  • bilmem kendimi izlerken iyi hisettigim film en iyi filmdir :D

0|0
    0|0
  • 3 idiots

1|0
    0|0
  • star wars serisi

1|0
    1|0
  • Donnie Darko

0|0
    0|0
  • Lucy

0|0
    1|0
  • Bölüm seçimimi sağlamasında rolü olan The Day After Tomorrow

0|0
    0|0
  • Warcraft

0|0
    0|0
  • prison break.

0|0
    0|0
  • Can dostum...

0|0
    0|0
  • The wolf of wall street
    21

0|0
    0|0
  • FİLM OLARAK DEĞİLDE DİZİ OLARAK PRİSON BREAK. HA FİLM DERSEN DAĞ

1|0
    0|0
  • Yalnizca sen.

0|0
    0|0
  • Yeşil yol.

0|0
    0|0
  • matrıx

0|0
    0|0
  • Force awakens

0|0
    0|0
  • Fast And Furious

0|0
    0|0
  • Memento 😏

0|0
    0|0
  • Seven,

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi

0|0
    0|0
  • Goal !

0|0
    0|0
  • Dövüş Külübü

0|0
    0|0
  • The Purge 1,2,3

0|0
    0|0
  • jason bourne bugün izledim

onun dışında otomatik portakal efsaneler efsanesidir benim için.

0|0
    0|0
  • ıssız adam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 27

Yükleniyor...