İzlediğiniz en iyi film hangisi?

Evet. Yanıtları alalım sayın filmseverler.

0|1
2840

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın kokusu, Zindan Adası, Inception, Akıl Oyunları ,6. his, Koş Forest Koş, İyi Kötü Çirkin, Terminator 2, Jurrasic Park (seriden herhangi biri), Dövüş Kulubü, Avatar, Pan'ın Labirenti, Ghajini, Prestij, X-men (seriden herhangi biri), John Wick, Yumurcak (Chaplin), Pk, Baba , Yıldızlararası, Makas Eller, İhtiyar Delikanlı, Muhteşem Gatsby, The Fountain ( :'( ) , Geleceğe Dönüş (seriden herhangi biri), Merhaba-Ben-V , Malefiz, Epic, Ucuz Roman ve Küp-Matrix-Maymunlar Cehennemi serilerinden herhangi biri aklıma esen şeyler şuanda... Çoğu sinemada devrim niteliğinde farklılıklar yaratmıştır...

2|0
    0|1
    • Hepsini izledim. Bazılarını çok severim. Bazılarını hiç sevmem.

• Film olarak benzetmiyorum. Diyorum ki karakterin hayal ürünü olması birçok filmde yapıldı. Ve sıktı artık. Ben x ve zindan adasının ortak yönü buydu diyorum. Bu saydıkların dışında pek film izlemiyorsun sanırım.😄

• Enteresan bir bakış açınız var.
      Imdb ilk 1000'den izlemediğim yoktur; sevdiğim aktörlerin de izlemediğim filmi yoktur. Elinde google; laf yetirme telaşındaki ben miydim? Sorularima dahi cevap veremedin; "ay izlemediğimi sordun ama olmazzzki" oldu olay en son. Garip; garipten de öte tanımsız absürdlük. Allah'tan Matrix var mıydı gibi bir soru sormadım; buradan izlediğim en iyisi Pk diyor; sinema tarihinin baş yapıtlarını sıralayıp da sevmediğini belirtiyor. Çok garipti gerçekten :)))

En İyi Kız Görüşü

• en sevdiğim diyemem ama son zamanlarda izlediğim ve etkisi altında kaldığım filmler var love, rosie, me before you, aşk ve gurur, equals, ghajini, dhoom3 ...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• En etkilendiğim film My name is Khan ve Forrest Gump

1|0
    0|0
  • Ghajini ve 3 İdiots

1|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum ki o kadar film izledim ki hangisi iyi diyemiyecem hepsi iyiydi kötü film izlemem zaten

0|0
    0|0
  • Valla dünyanın en zor sorusunu sordun sanırım. Çok film izledim , izlemeyede devam ediyorum, en iyisini söyleyemem ama beni en çok etkileyenleri söyleyim; Prestij, İhtiyar Delikanlı, Bir Rüya İçin Ağıt, Makinist,6. his, Cesur Yürek, 12 Kızgın Adam, Hachiko, İçimdeki Yangın, Esaretin Bedeli , Leon Sevginin gücü, Hayat Güzeldir, Se7en. Daha çok vardır aklıma gelmeyen.
    Makinist, Prestij,6. his , İhtiyar Delikanlı bunların sonunda ağzım açık kalmıştı.
    Hachiko ise ilk ağladığım filmdir.

1|0
    0|0
  • 3 idiots

1|0
    0|0
  • Cennetin Krallıgı bana göre
    en iyi film

0|0
    0|0
  • star wars serisi

1|0
    1|0
  • interstaller bir fiziksever olarak bayıldım ...

0|0
    1|0
  • bilmem kendimi izlerken iyi hisettigim film en iyi filmdir :D

0|0
    0|0
  • Lucy

0|0
    1|0
  • Donnie Darko

0|0
    0|0
  • Bölüm seçimimi sağlamasında rolü olan The Day After Tomorrow

0|0
    0|0
  • Warcraft

0|0
    0|0
  • prison break.

0|0
    0|0
  • Yalnizca sen.

0|0
    0|0
  • Can dostum...

0|0
    0|0
  • Seven,

0|0
    0|0
  • Yeşil yol.

0|0
    0|0
  • The wolf of wall street
    21

0|0
    0|0
  • FİLM OLARAK DEĞİLDE DİZİ OLARAK PRİSON BREAK. HA FİLM DERSEN DAĞ

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 27

• esaretin bedeli

0|1
    0|0
  • Black

1|0
    0|0
  • Az önce tekrar izledim ve American Hıstory X şu an kalbimde 1 numara

0|0
    0|0
  • Mucize, Black, umut

1|0
    0|0
  • Remember me

0|0
    0|0
  • Lucy😮😮😮

0|0
    1|0
  • "Lord of rings" bu baş yapıt benim için serinin her filmi öyle. Diğerleri Green mile, Prestige, inception, Star wars, Predestination, Mr No body,300 spartalı (sırf benziyordur diye Spartacus'e sarmıştım) Pirates of the caribbean yine tüm serisi. bir de The color purple

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli ve donnie darko

0|0
    0|0
  • İnception

0|0
    0|0
  • Yaaa ama kapışırlar 😂
    Forrest gump, fight club, inception, esaretin bedeli, makinist. Ama farklı kategorilerde en az 10 tane 1 numaram var.

0|0
    0|0
  • çok izledim ama en iyileri sevginin gücü ve ağır roman

0|0
    0|0
  • Fight club 👌😁

0|0
    0|0
  • en iyi kişiden kişiye değişir ama en sevdiğim esaretin bedeli olmuştu

0|0
    0|0
  • İçinde yaşadığım deri.. Sinir bozucu filmleri severim..

0|0
    1|0
  • Ademin oğlu abu filminden çok etkilenmiştim

0|0
    0|0
  • Suicide Room.

0|0
    0|0
  • Çok var ya en sevdiğim diyomiyorum ama ilk aklıma gelen leon ve altıncı his

0|0
    0|0
  • Fight Club