Cennete bir fidan dikmek istermiydiniz?

Şimdi çoğu kişiye bu saçma gelecek biliyorum dalga geçenler muhatap olmasın soruyla? Elinizde olsaydı cennette bir fidan dikermiydiniz?

Güncellemeler:
Hz.peygamber cerail ile miracta göğe çıktigında

Hz.ıbrahim buyurmus

"Subhanallahi velhamdulillahi ve la ilahe illallahu vallahu ekber" dir

Bu duayı her edildiğinde cennete bir fidan dikiliyomus...

Okuyanların yüreğine sağlık

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• Müslümanlar peki Cennete gidecekmi ? Sonunda bütün Katiler , sapiklar ve diger pislikler Müslümanlarin arasinda.

Peygamberiniz kafa kestirdi ve tecafüz ettirdi. Bunun hepsini hadisler kanitliyor. Örneklerden biri:

"Ebu Saîd Hudrî (r.a.) şöyle haber vermiştir:

Biz Resulüllah ile beraber Mustalik oğulları gazvesinde bulunduk. Bu arada bir çok Arap güzelini esir aldık. Kadınlardan ayrı yaşamamız epey uzun sürmüş, kadınlara karşı arzumuz da artmıştı. Fakat bizler, kadınlar üzerinden fazla fidye almayı arzu ettiğimizden esir kadınlara yaklaşıp çocuk olmaması için azil yapmak istedik. Resulüllah aramızda iken hükmünü ona sormamız uygun olurdu. Resulüllah (a.s.) cevaben: "Böyle yapmanızda size bir zarar yoktur. Allah Kıyamet gününe kadar ne kadar can yaratmayı takdir etmişse, o mutlaka olacaktır" buyurdu.

Sahih-i Müslim'deki hadis numarası: 2599"

Tecavüz ettiren bir Peygambere inanan Cennete gidecek mi burda dogru olan soru aslinda.

Yada böyle bir ayet : 9/111

"Allah mü'minlerden canlarını ve mallarını, cennet kesinlikle kendilerinin olması pahasına satınaldı. Allah yolunda çarpışacaklar da öldürecekler ve öldürülecekler. Bu Tevrat'ta da, İncil'de de, Kur'an'da da Allah'ın söz verdiği bir vaaddir. Allah'tan ziyade ahdine riayet edecek kim vardır? O halde yaptığınız bu alışverişten dolayı size müjdeler olsun! Ve işte o büyük kurtuluş budur. "

Bir Gavuru öldürene 100 sevap verilirmis, buda ilginc: link

Bunlarda cennete gidecek demi ? : link

Ama bunlar tabiki gercek Islam degil ve bunlar Müslüman degil. Hristiyanlikida anlamayan ve kafa kesen hristiyanlarda var , onlarin ülkesindede aynisi oluyor...

Ahhhh bir dakika , hayir onlarda yok böyle birsey dogru bunlar sadece Msülümanlarda oluyor.

Senin gidecegin yerde fidan ekemiceksin güzel arkadasim.

1|0
    0|1
    • Sen bu bilgine devam et mümkünse inanmadigini şeye cevap verme

• Senin bir yakınına mi tecavüz ettik? Bu yaptigin bilmeden konuşan pis bir iftiraci başkana birşey değil bizim dinimizde zina haramdir haram olduğunu bile bile tüm müslüman tecavüzcü nasıl olur beyinsiz kadar calisin ışte...

biz hiç değilse batil inancin arkasında değiliz pedere para verip günah çıkaran bir tumlumsunuz dilin varda konuşuyor musunuz

• Iftiraci mi ? Yukarda gösterdigim hadis ne, güzel arkadasim ? Sen senin Peygamerinin sözlerini inkar mi ediyorsun? KAFIR.

Ben hristiyanda degilim güzel arkadasim. Ama Hristiyanlik genede Islamdan daha iyidir.

Günahlarini Para karsiligina yok etselerde, Müslümanlar gibi Huri icin baska insanlari öldürmüyorlar.

Saygilar.

• Sen inanıyorsun diye kimse seni yargılamıyor.

İnanmıyorum diyenleri de sen yargılama!

Kimse inanmak zorunda değil.

2|0
    0|1
    • İnanmayan yazmasının yazmak zorunda değiller

• Bu yoruma verilen Eksi Msülümanlarin nekadar hosgörülü ve baris dini sahibi olduklarini gösteriyor.

• Evet isterdim.

0|1
    0|0
  • hayır istemezdim, oraya gitmek nasip olduysa yapmam gereken işleri dünyada yapmışımdır oraya yatmaya giderdim

0|0
    1|1
  • Evet isterdim.

0|0
    0|0
  • Cennete dikilecek olan fidanlar ibadetin ta kendisidir.

0|0
    0|0
  • olmayan bir yer ...

0|0
    2|0
Yükleniyor...