Marvel mı DC Comics mi?

Sorunun cevabı bence belli olsa da görüşleri merak ettim.

• Marvel
    82% (31)61% (17)73% (48)Oy Ver
  • DC Comics
    18% (7)39% (11)27% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Belliden kastım marvel :))

1|1
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Bence DC comics karakterlerin derinliği, orijinal kurgu bakımından açık ara farkla önde ama sinemaya iyi yansıtamıyorlar. V for Vendetta ve Nolan'ın Batman üçlemesi dışında tüm filmler vasat bana göre.

Marvel belli bir kaliteye ulaşıp sabitledi, öncekilerden daha kaliteli filmler veremediğinde bile o düz çizgiyi koruyor, bu film daha kötüydü diyemiyorsun.

Yani ben DC comics okumaktan daha fazla zevk alırım her zaman ama konu film olunca kesinlikle Marvel.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Flash'tan ötürü DC. Diziyi izleyen bilir genelde dayak yer ancak gerçek hızına ulaştığında Superman'ı bile yendiği var. Marvel'da da DeadPool'un dergilerinde de bir ara tüm marvel evreninde ki kahramanları öldürdüğü yazıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• DC hep çocuksu ve ciddiyetsiz karakterler. Mesela taytın üstüne külot giyen superman.
    Marvel daha kaliteli👍

0|1
    0|0
  • Marvel.

0|1
    0|0
  • Bence Marvel. Marvel'ın daha çok küçük yaştaki kişilere hitap ettiğini söyleyen yazılar okudum ama katılmıyorum. DC'de pek bişey yok. Marvel daha kaliteli. Ve her yapıda çok farklı Karakterler var.

0|1
    0|0
  • kesinlikle dc

0|1
    0|0
  • Marvel

0|1
    0|0
  • Bence DC

0|0
    0|0
  • Ismini begendigim icin a dedim
    Dominos gibi adi var ikincisinin :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Marvel tabiki... Dc den çok ama çok daha yaratıcı... DCnin bir superman bir batman i var artık o kadar çağresiz kaldılar ki kötülerin reklamını yapmaya başladılar Joker Harleey Queen falan gibi...

0|1
    0|0
  • Marvel çünkü marvelde Deadpool var

0|1
    0|0
  • Benim de cevabım belli

0|1
    0|0
  • Marvel.

0|1
    0|0
  • Elbette marvel 😏

0|1
    0|0
  • Marvel tabii ki Spider man küçüklüğümden beri idolüm :D en sevdiğim kahramandır

0|1
    0|0
  • Marvel.

0|1
    0|0
  • Dc comics tabiki

0|1
    0|0
  • DC Comics

0|1
    0|0
  • Marvel

0|1
    0|0
  • Çizgiromanlarda DC sinema sektöründe Marvel.

0|1
    0|0
  • Iron ADAM var Marvel de :D
    tabi ki marvel RDJ forever
    i2.wp.com/.../USE-THIS.jpg

0|0
    0|0
Yükleniyor...