Tapınakçılar, Masonlar, Locacılar Hakkınde Ne biliyorsunuz ?

Tapınakçılar, Masonlar, Locacılar Hakkınde Ne biliyorsunuz ?

Uygulamalarına veya amaçları doğrultusundaki işlerine hiç şahit oldunuz mu ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• tapınakçılar maskesi altına saklanan tapınakçılara nazaran yeni bir oluşum oldugunu düşünüyorum.ne tapınakçılar ne masonlar ne siyonistler kendilerini ifşa etmezler.ortada başka dümenler dönüyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunlar sadece bildiklerimiz..bilmediklerimiz neler var...şahit olan çok ama farkında olan yok ...her insan bilerek bilmeyerk şeytana hizmet etmek zorunda bırakılyor bu tarikatlar yüzünden

0|2
    0|1
  • müzik endüstrisi deşifre serisi var youtube'da bitirdim melekler ve şeytanları izledim. O kadar.

0|2
    0|0
  • Bir zamanlar hastalık derecesinde araştırdım. Netten öğrenebilirsin. O tür insanlarla da görüştüm.

0|1
    0|1
    • seni de mi aldılar içerlerine

• Hayır. Öyle değil. 5 10kişi ile 1 kere görüştüm onlardan haberim yokmuş gibi işte bazı konularda düşüncelerini sorguladım. 1i eskiden sınıf arkadaşımdı kendi için takılırdı.ama büyük psikolojik sorunları vardı.

Erkekler Ne Diyor 10

• mason locaları ülkemizde 1600 lü yılların sonuna doğru girmiştir,gizli gizli çalışmalarını sürdürmüş ve meşrutiyetin ilanından sonrada çoğalamaya başlamışlardır,1.dünya savaşı ile beraber çalışmalarını hızlandırmış ve örgütlenmeler çoğalmıştır,cumhuriyetin ilanından sonra M.Kemal ATATÜRK tarafından kapatılmış ve yasaklanmışlardır,ATATÜRK ün ölümnden sonra ismet inönü tarafından tekrar açılmış ve hala dahada faliyetlerine devam etmektedirler,çıkardıkları bir dergi var sanırım o derginin üyelikleri üzerinden irtibata geçiyorlar ve bütün üyeler bir derceye sahip,1.derce,2.derce masonluk gibi

0|2
    0|1
  • 0|3
    0|1
  • masonlukla ilgili bildiğim şey merkezi londra locasıdır,ingiltere,iskoçya ve irlandadır.masonluğun yapısal kuralı üstün bir yaratıcıya inanmak ve metafizik idealleri paylaşmaktırdiye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Gücü olan herkesin bu gibi örgütlere üye olduğunu biliyorum. Bu tapınakçılar ve benzeri örgütler aslında terör değil, denge sağlamak için kurulmuştur.

Ayrıca Mason ve Tapınakçılar çok farklı örgütlerdir. Masonlar genelde barış, güzel düzen için çabalarlar ve güç sahibi olmak isterler. Diğer tapınakçılar ise biraz daha hırçın yolları seçerler ve zorla insanı istedikleri düzene sokarlar.

Dipnot: Türkiye' de bir çok devlet adamı masondur.

0|1
    0|1
  • Bilsek sanki tapınaklarını başlarına mı yıkacağız :) Adamlar son teknoloji bizler kürekle :

0|2
    0|0
  • amaçları yöntemleri bellidir yaptıklarıda gayet ortada günü gündemi okuyabilsen çok açık herşey.

0|1
    0|1
  • Bizzat şahit olmadım ama okudum inceledim biraz. Bir kaç kitap okumuştum bunlarla ilgili...

0|1
    0|1
  • büyük israile hizmet ediyorlar vede allaha değil kafir cin padişahlarına secde edip onlarla dünyalık menfaatler için sözleşme yapıyorlar.yani dünyalaı için dinlerini satıyorlar.

0|2
    0|0
  • Lortzing Haus Osnabrück de seminere katilmistik , iyi insanlar.

0|1
    0|1
  • Hasan Sabbah'ın haşhaşileri yanında onlar da kimmiş? link

0|1
    0|0
Yükleniyor...