Mutsuzluk öldürür mü? Şu an mutsuzluktan ölecekmişim gibi hissediyorum ölürmüyüm acaba?

Bilemedim çok mutsuzum. Sanki çokta umrunuzda sdasdsaaf

Güncellemeler:
kölelik kabul edilmedi ergenliğe ses etmediğinize göre ergen olduğunuzu kabullendiniz heralde :)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Şu mutsuzluktan ölenler bir ölemediler.
    Dirilip mi geliyorsunuz.
    Kasvet basan sorular...

0|0
    0|1
    • Özür dilerim ergenlerin efendisi :D

• Ya ne şikayet etcem sadece adam akıllı dedin ama değil onu bil istedim. Farkındaysan sana yazacağım yorumuda güncellemeye yazdım. Zaten farkederek yorum attın. Profiline de giridm o şekil bu yani. Ama yine söylüyorum herkez herkezin profilinze bakabilir. Dini vecibelerim harici kimsenin tipiyle tarzıyla ilgili yorum atmam ama düşünceleriyle alakalı yapabilirim diye düşünüyorum ki sana da kötü bişey demedim bu şekilde düşünüyorsan zaten tartışmaya girmeme getirdim.

• Herkes herkesin profiline bakabilir, ama hiç alakasız bir şekilde gelip bunu yazmışsın ergensin diye konunun ortasında yazarsan adama sorarlar "Sanane sana görüş mü sorduk" diye. Ben senin profilini açıp bakmadım, umrumda da değil, tutup orada gördüklerimi araya katacak da değilim. Çünkü ne konunun ne de başka bir şeyin alakası yok şu an.
      Kaldıki yaptığın eleştiriyi bile hiç alakası yokken ortada olan bir şey diye kabul ettim.
      Ama tutup oraya yazdığım söz hiç de ortada falan değil. Benimle belli bir fikir konusunda tartışmaya çalışanlar için, engel atmak için profilime girenlere yazdığım herhangi bir hiç de ergence olmayan cümle.
      Her neyse.

• Hayatımın aşkını kaybettim mutsuzluk belki adım oldu ama öldürmüyor ne yazık ki keşke öldürebilse😔😔

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...