Hangi Antik Medeniyete Daha Çok İlgi Duyuyorsunuz?

Türk Medeniyetleri dışında ilgi duyduğunuz merak ettiğiniz medeniyetler hangisi veya hangileridir?

• Antik Yunan Medeniyeti
    46% (11)36% (5)42% (16)Oy Ver
  • Antik Pers Medeniyeti
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Antik Mısır Medeniyeti
    17% (4)7% (1)13% (5)Oy Ver
  • Antik Roma Medeniyeti
    8% (2)14% (2)11% (4)Oy Ver
  • Antik Mezopotamya Medeniyetleri (Sümer, Asur, Babil v. b)
    12% (3)7% (1)11% (4)Oy Ver
  • Aztek, Maya, İnka Medeniyetleri
    8% (2)21% (3)13% (5)Oy Ver
  • Diğer
    9% (2)15% (2)10% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel
Güncell

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Antik Yunan Medeniyeti. Adamlar güzel reklamını yapmış, Tüm dünyaya mitlerini kabul ettirmişler. Takdir etmek gerek

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En gelişmiş medeniyet olan antik mısır medeniyeti. Yunanlar kadar sosyal olamamışlardır ama buluşları hala dünyada kullanılan ve etkileri günümüzdünyasında çokça olan zamanlarmış. Pi sayısı bilim matematik uzay hep onlardan gelmiş. Edebiyat konuaunda mezopatamya medeniyetlerini beğeniyorum. Çok beğenilen antik yunanların sanat ve sosyalizm diye başladıkları ve yarım yamalak düzenleri sayesinde dünyada böyle boktan bir düzen oluştu adam akıllı düzenleri olaydı onları örnek alan günümüz dünya lider ülkeleri dünyayı daha yaşanır yerler yapabilirdi. Yine saçma ve eksik hukuk kuralları da bize antik romanın bir kazığıdır bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Antik olan her şeye ilgi duyuyorum ben. Antikacıya bile!

0|1
    0|0
  • Yunan

0|1
    0|0
  • Aztek, Maya, İnka.

0|1
    0|0
  • Sakalar dönemi

0|1
    0|0
  • Antik mısır medeniyeti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Antik Sümer medeniyeti çünkü dinleri bugüne kadar ulaştı.

0|1
    0|0
  • En zekileri Mısırlılar. Bir çok ilki Mısırlılar getirdi. Yunanlılar tarım ve bilimle ilgilendiler ama en çok oyu almışlar ilginç :D Romalıları da beğeniyorum..

0|1
    0|0
  • romaya merak duyuyomü
    antik yunanı hiçmi hiç merak etmedim , yunan diyince içimde nedense bir düşmanlık uyanıyor neden bilemedim :D

0|1
    0|0
  • Yunan.
    Yunanların mitolojisine bayılırım

0|1
    0|0
  • öncelikli olarak yaşadığımız topraklardan gemiş geçmiş ve bir değer ortaya koymuş her toplumu merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Roma.

0|1
    0|0
  • Antik Yunan Medeniyeti

0|0
    0|0
Yükleniyor...