Ankara da gezilecek görülecek yer?öneriniz varsa alayim..

5yildir ankaradayim ama daha hic bilmiyorum bu sehri zira sevmiyorum..Ankarada yasayan varsa gezilecek takilacak guzel mekan bilenler tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben doğma büyüme Ankara'lıyım, ne amaçla gezmek istediğine de bağlı, mesela Ahlatlıbel var büyük bir alan beni büyük kuzenim götürmüştü 10 kişi gittik çok güzel yer, ferah aynı zamanda go kart filanda var, eğlence merkezi olarak kaliteli yer istiyorsan Arjantin caddesine gidip istediğin mekana gir :) Gazi Osman Paşa tarafında, ya da G.O.P'ye gitmeden Tunalı taraflarına da gidebilirsin, zaten Kuğulu, Kavaklıdere, Tunalı Hilmi yakınlarında bir çok kaliteli mekan var, istediğine girebilirsin.

0|1
    0|0
    • dogal guzellik olarak gezilecek yer ya da tarihi mekan..ama sagol onerilerin icin;)

• Bak sana söyle söyleyeyim, ilk başta Kızılay'da Bakanlıklar'ı geçip biraz gidince sağ tarafta metro girişi var onun tam karşısı Akay Caddesi oluyor yani sol tarafı, oradan başlar sonra Kuğulu tarafına doğru git oradan Tunalı Hilmi, Kavaklıdere, G.O.P derken Arjantin caddesine gidersin yani baya bir dolaşacak yer bulursun bu şekilde güzel mekanları görürsün.

• Benim o tarz yerlerle işim olmuyor, bir bildiğim yer Anıtkabir :) herhalde başka bir yerde yoktur ya da aklıma gelmedi :)

Kızlar Ne Diyor 5

• anıtkabir

0|0
    0|0
  • Ankara kalesini cok sevmistim...Asagidaki uye cok guzel anlatmis

0|0
    0|0
  • ben bayılırım buraya :((

0|0
    0|0
  • eğer nostalji seviyorsan Ankara kalesine çıkabilirsin; restore edilmiş eski Ankara evleri var, buralarda yemek yiyip, akşamları fasıla kalma şansın var. bunun dışında bahçeli 7. cadde genç nüfusun genelde takıldığı bir yer. keza tunalı da öyle. akşamları bara gitmek istersen yine bahçeli 7, tunus caddesi ve civarındaki barlar da fena değil.

0|0
    0|0
    • nostalji ariyorum tesekkurler:)

• söylemeyi unutmuşum eğer araban varsa beypazarına da gidebilirsin. orası da eski evlerin restore edildiği şirin bir yer. eğer gidersen güveç ve yaprak sarması yemeyi ihmal etme. Ankara kalesinde koyuncular yokuşu var çok güzeldir. ve yine çevre sokaklarda antikacılar var belki ilgini çeker. hanlara da uğramayı ihmal etme; pirinç han, çengel han. bir de hamam önüne gidebilirsin. orası da restore edildi bayağ güzelleşti. hacı bayram camiisi de güzel. huzur arıyorsan bire bir.

• angara deyınce ...angaranın büklüm büklüm yolları deıl pavyonları meşhurdur dıyorum her zzaman :Dzira angarada yaşamadıgıma şukredıyorum gezılecek bır cok taarihi yer var netten araştıra bılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kendini avutup dolaşacağın yerler var :) ama gezilecek görülecek yer diyince düşünmek gerek :D

0|0
    0|0
  • Ulus ve çevresini yürüyerek dolaşın. Orada bir sürü müze var, tiyatro var, Roma Hamamı falan tarihi yerler hep orada... Atakule, Kuğulu Park, Atatürk Orman Çiftliği, ODTÜ Eymir Gölü, Kızılcahamam, Soğuksu Milli Parkı, Gölbaşı falan çok aslında

0|0
    0|0
  • dostum ben doğma büyüme ankaralıyım 27 sene gezecek bir yer bulamadım avmler-kuğulu-kızılay-mogan-eymir bitti :)

0|0
    0|0
  • ankarada hiçbişey yok la. olan şeyler de çok yapay.

0|0
    0|0
  • sen 5 yıl once sormalıydın bu soruyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...