Ankara deyince aklına ne geliyor ?

ankara kalabalık bir şehir malum ve başkent ama pek bir cazibesi yok bir çok insan için. peki Ankara deyince aklına ne geliyor ?

0|0
66|83

En İyi Kız Görüşü

• Ankara aklıma gelince bir Urfalı harika ötesi lezzetli yemek yapan bir mekan geliyor.Kafami döndüren Atakule geliyor.Anıt kabir geliyor ve keçi örenden bindiğim teleferik geliyor ve başkentin orada olması aslında iyi bir fikirmiş gibi geliyor.Şimdileri temiz, düzenli, küçük ama her şeye sahip olan bir şehirmiş gibi geliyor.Aklıma hızlı trenler, kızılay, bir de termaller geliyor.Aklıma Ankara gelince hoş bir yüzümde hoş bir tebessüm oluşuyor

2|1
    0|0
    • bir Ankara sevdalısıyla karşı karşıyayız sanırım :D

• Başkent, ana vatan.Neden bilmiyorum ama türk kökenli olmama rağmen orada Ankarada acaip milliyetçi duygulara sahip oluyorum.Hele hele anıtkabire gittiğimde, askerleri gördüğümde, aslanlar geçitinden geçtiğimde o kırmızı kan gibi bayrağı gördüğümde, ata kule dönerken orada yemek yediğimde , urfalılarda yemek yediğimde gayet mutluydum.Anılarım onun için Ankaraya dair güzel.Sevdiğim bir şehirdir.Denizi olmayan şehirlerde bunalırım ama bu şehirde bunalmadım.

• anıtkabir ve özellikle müzesi harika yerler bu etkiyi bir sana yapmıyorlar emin ol :d

Kızlar Ne Diyor 65

Erkekler Ne Diyor 83

• kuğulu park

0|1
    0|0
  • memur

soğuk

kızılay

behzat ç.

makam arabaları

...

0|0
    0|0
  • denizle buyumu$ bir insansaniz, cekilmez ankara.. ornegin; bogaza bakip hayallere dalamazsiniz, sahile inip bira icerek $arki soyleyemezsiniz ankarada. sabah odanizin camindan bakip ye$ille maviyi bir arada gormeniz olanaksizdir bu renksiz $ehirde.. sogugu soguk, sicagi da sicaktir. dayanilmaz. ayazi yuzunuze $oyle bir vurdu muydu, neye ugradiginizi $a$irirsiniz. soguktan donmaniza sebebiyet verebilecek bi' guce sahiptir ki$lari. yazlari ise olumune sicaktir. ali$kin degilseniz nefes alamazsiniz bile.. mevsim geci$leri o kadar serttir ki, hasta olmamak icin zirhla dola$maniz gerekebilir.. geceleri cikip kafa dagitmak istersiniz bu $ehirde, size her$eyi unutturabilecek yetenekte bi' semti bulunmaz. ruhsuzdur da, gece saat 11de kapatir kepenklerini.

not : ankaranın baglarına sokayım

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 0|1
    1|1
  • ankara her zaman güzel bir şehirdir orayı bozan dışardan gelen apaçilerdir ankaralılar delikanlıdır ölmekten korkmazlar eşine dostuna komşusuna veya yardım isteyen herkeze sahip çıkarlar ayazı meşurdur ayazı yediğimizden derimiz sert olur acıyı pek hissetmeyiz vatan sevgisiyle doluyuz kanımızı ve malımızı hiç düşünmeden bu vatana kurban ederiz ankarayı sevmeyenler siz bunları anlayamazsınız...

2|0
    0|0
  • ankaranın bağları büklüm büklüm donları geliyor anasın satım:D

1|1
    0|0
  • başkent içinde bir köy

0|0
    0|0
  • Ankara çok sıkıcı diyorsunuz da ssanki her gün dışardasanız gece eğlenceniz bol ya da hergün istiklal de ya da uludağa çıkıp kayak yapıyorsunuz tabii Ankara hiç hoş değil canım ,9

1|0
    0|0
  • Saatlerce yağmur boşaltmayan bir gri havası olur ki, çok severim. Düzenliliğine bayılırım. Kalabalık ve huzurun birlikte mümkün olabildiği tek büyükşehir gibi. İnsanları iyidir. Görünüşlerinin aksine sıcakkanlıdırlar. Bir de o kadar kişi arasından hep bana yer yön sormaları aklıma gelir :) Yüzlerini kara çıkarmıyorum tabii

0|0
    0|0
  • Ankara'da doğup, büyüdüğüm için aklıma her yer geliyor ama cazibe olayı biraz tartışılır, şimdi adam tarihi yer arıyor Ankara'da bu yüzden cazip gelmiyor ama eğlenilecek bir çok yer var... Tabi İstanbul kadar olamaz oda ayrı.

0|0
    0|0
  • resmi şehir :)

0|0
    0|0
  • eski sevgili, ne onunla olur, ne başkasıyla..

okumak için konyaya geldim aklım ankarada, tatilde ankaraya gelince aklım konyada bu sefer..

0|0
    0|0
  • yaşadığım şehir memleketim hayatım gençliğim çocukluğum herşeyim.

0|0
    0|0
  • monoton insanı kasan bir şehir

Saçma sapan oyun havaları ve kimi semtleri abazalik sıkıntısı çekmektedir.

Hiç sevmiyorum bu şehri.

0|0
    1|0
  • Angaralı namık geliyo :)

0|1
    0|0
  • ankara candır :)

0|0
    0|0
  • tayin olmak istediğim kurum aklıma geliyor

1|0
    0|0
  • bağları

büklüm büklüm yolları

0|0
    0|0
  • ATATÜRK geliyor ve yattığı mükemmel olan ANITKABİR. görmek daha nasip olmadı ama bir gün görmeye gideceğim.

0|0
    0|0
  • anıtkabir...

0|0
    0|0
  • ankara/mamak sıhhiye ulus kızılay ws ws ws .. ama ankaranın dikmeni bir daha gelirsem .. beni.. o derece nefret ediyorum

0|0
    1|0
  • anlara en sevdiğim şehir o cadde beton binalar ve beton körüler kışın donarak gezmesi yazın yanarak gezmesi herşeyiyle içinden çıkmak istemediğim şehir:)) love ankara

0|0
    0|0
  • angaralık lafı gelıyo aklıma nedense

0|0
    0|0
  • en son yaşancak şehir geliyo benim aklıma

0|0
    0|0
  • sarı tutku :)

0|1
    0|0
  • link ''HASRETİN NAZLIDIR ANKARA..''

0|0
    0|0
  • chemistzy geliyor <3

1|0
    0|0
  • Tuhaf ama haritadaki konumu geliyor aklıma.

0|0
    0|0
  • aleeeemmmm pavyonnn ozaman seni gobrayla tanıştırma vakti gelmiş demek

link

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53
Yükleniyor...