Harry potter and the cursed child yani 8. Kitap 31 temmuzda çıkıyormuş. Heyecanlı msınız?

Sizce kitap ta ne anlatıyor olacak? Okumak için Türkçeye çevrilmesini bekleyecek misiniz?

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okumayı sevmiyorum ama onu tiyatro olarak sergilediler okumadıysan bul internette çok bomba olaylar olmuş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence bütün seriyi mahvedem bir hayal kırıklığı olucak. Ön gösterim gibi bişey yapmışlar insanların yorumları hiç de iç açıcı değil. Harry'nin oğlu lanetli çocuktur ve Slyterhin'e seçilir. Malfoy'un oğluyla yakın arkadaş olurlar. Ve ellerine zaman dönüştürücü geçer. Geçmişe gidip neredeyse bütün seriyi değiştirirler. Harry'yi öldürdüklerini söyleyenler bile var. Heyecanlı değilim, artık efsaneleşen bir seriden yıllar sonra çıkan kitap ne kadar güzel olabilir ki? Zaten J. K Rowling'in bir dengesizliği her zaman vardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Heğriynin çocugu kara buyuylen zehirlenmistir. Voldemoğrt geri dönecektir. Heğriyde ben dünkü cocuk deelim senin agzini sifatini dagitirim diyip voldemortu tokatlayacaktir.
    Mutlu son.

1|0
    0|0
  • böyle kitaplar okumam.

1|0
    0|0
  • Deılım kanks

0|0
    0|0
  • Haberim yoktu ne anlatıyor

0|0
    0|0
  • sevemedım bu harryi gitti

0|0
    0|0
  • heyecandan ölebilirm asd

0|0
    0|0
  • anaam haberim yok 8 kitapmı gelioooo :)))

0|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla harry potterdan öncesini anlatıyor. Yani harry potter , harmony ron filan yok kitapta.
    Harry yoksa neyleyim öyle kitabı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...