EUROVISION' DA Ermeni Temsilci?

EUROVISION' DA Ermeni Temsilci?

Türkiye 2017 yılında ermeni asıllı bir temsilciyle katılsa tepkiniz ne olurdu?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiye artik katilmiyor o yarismaya. diyelimki katilsaydi turk vatandasi olan turkiyeyi vatani kabul etmis bir ermeninin yarismasi benim icin bir sorun teskil etmezdi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• türkiyeyi vatanı kabul etmiş bir ermeni hiçbir sıkıntı oluşturmazdı benim için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Olur, hatta onlar paso politik şarkılarla katılıyor ya bir ermeniyi 1915 olayı yaşanmamış gibi subliminal mesajlar verdiği bir şarkıyı okurken görürsen gururlanırız. Öbür türlü herhangi bir ülke propagandası yapmıyor standart bir şarkı okuyor ise sorun olmazdı nolcak. Birleşik milletlerden daha çok millet barındıran bir ülkeyiz. Ama biz eurovision a katılmıyoruz 3 senedir :D

1|0
    0|0
  • Bir şey olmaz

1|0
    0|0
  • Azerbaycan'ın her an yanımızda olması karşılığında, biz sizi takmıyoruz, geçmişte kendimize olanıda takmıyoruz demek gibi birşey. Irkçılık anlaşılmasın bu temsilci olarak ermeni seçilmemeli.

1|0
    0|0
    • Gayet mantıklı bir cevap ama can bonomo'nun katılması filistini takmıyoruz anlamınımı taşıyor?

• Senin ülken elden gidiyor filistini bopşver bence )

• @Leyli123 rahattayken yapılanın pek hükmü değeri olmaz. Sıkıntıda olduğun halde diğerlerini de düşünebiliyorsan insansın tabiii benim düşüncem. Filistine taparca üstüne düşmek büyük hata, ölçüyü korumak her mazluma aynı yaklaşmak lazım.

• Aslı ne olursa olsun hangi ülkenin vatandaşıysan o millettensindir. T. C. vatandaşı olan herkes Türktür. O yüzden tepkim olumlu yönde olurdu. Hatta en çok Hayko Cepkin'in katılmasını istiyorum.

1|0
    0|0
  • Cem banamo ermeni asıllıdır

0|0
    1|0
    • Yok yahudiymis daha mikrop birisiymiş

• Atalarının hakkını savunup, soydaşlarını bugün avrupa sokaklarında vuran nazicilerin liderini profil yapmak ayrı ironi!! Ayrıca babası kıbrıs gazisi olan biri senden vatan dersi alacak değil!

• Bu ülkede Lozan anlaşmasını halkı için fesh edecek bir Turk lider çıksın onun fotoğrafını profiline koyarim
      Var mı öyle erkek bir yönetici

• Türkleri ermeniler temsil edemez.

0|0
    0|0
    • Yahudi temsil edebiliyor ama "Can Bonomo" :)

• Övdüğü israil

• Ha dur engel atayım :D

• Eğer Türk düşmanı değilse sorun olmaz ama içinde Türk düşmanlığı bulunuyorsa oda benim düşmanım olur.

0|0
    0|0
    • Hayko cebkin rober hatemo mesela bunlar düşman mı

• Anladım pardon! Ama çocukların öldürülmesinden ben bahsetmiştim o yüzden yorum yaptım

• Sorun değil :)

• Katılması başlı başına saçmalık bir kere

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Kabul edilemez.

0|0
    0|0
  • Kendi ülkemizde azınlık haline geldik dıbına koyayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...