Sevdiğiniz bir şarkıdan ne kadar süre sonra sıkılırsınız?

Çok sevdiğim bir şarkı olunca gece gündüz, dışarda, temizlik, yemek yaparken sürekli dinliyorum, şarkıyı ezberleyince sıkılıyorum , başka şarkı arayışına başlıyorum 😊🎧🎤🎵🎶.

1|2
16|17

En İyi Erkek Görüşü

• Pek şarkı dinlemiyorum uzun zamandır aslında.. Ama 8 yıl oldu.. Hala sıkılmadan dinlediğim bir şarkı var..
    Ve sanırım sıkılma süren şarkının sana hissettirdiği ya da kattığı anlamın ne kadar kalıcı olduğuyla alakalı :)..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Canım benim sen temizliktemi yapıyosun kıyaamam :) :) Benim için farketmez. Müzik kulağım yok yaniii melodisi güzel olan herşey. Geçmişe dair listemdekileri hiç unutmam mesela bunu dinliyorum şimdi.

https://www.youtube.com/watch?v=_70DqRgm8O0

1|0
    0|0
    • Evin tek kızı olunca yapıyoruz ablacım :) şarkıyı biliyorum çok güzel bir parça gerçekten :)

• Gelicem gül üm bir gün sözz sana. Arıcam seni :D :D :D Tatlı fındığım...

• Bekliyor olucam ablacım haber vermen yeterli :)

• yeni bir şarkıyı seversem o zaman

1|0
    0|0
  • En fazla 1 hafta dinleyim sikilurim

1|0
    0|0
  • bir sarkiyi begenip telefonumda olmayip. Ordan burdan az az dinleyebildigimde asik oluyorum. Sonra telefona yukluyorum nasi olsa bar diyip baska sarkilar ariyorum

1|0
    0|0
  • 3 5 gün sonra😂

1|0
    0|0
  • 1 hafta sonra asdf

1|0
    0|0
  • 1 hafta felan sonra.

1|0
    0|0
  • Sıkılmam

1|0
    0|0
  • aşağı yukarı bir hafta sürekli dinlerim zehirlenme boyutuna gelince başkasına geçerim :D

1|0
    0|0
  • Ezberleynce bitiyoo. d yani hersey oyledir ki.

1|0
    0|0
  • 2 gün sonra

0|0
    0|0
  • En fazla bir hafta

1|0
    0|0
  • Bende bir şarkıdan kusana kadar dinliyorum gün boyunca. Ama yarın olunca sıkılmış oluyorum :D

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • ne kadar çok peş peşe dinlersem aynı gün için de bıraktığım bile olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...