Bana kitap önerir misiniz?

Aşk, macera ve tarih kitaplarını tercih ediyorum var mı bana tavsiye edebileceğiniz güzel ve anlamlı kitaplar? Veya en çok beğenerek okuduğunuz bir roman? :)

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Mrs. Dalloway

1|0
    0|0
    • Hikaye nedir? :)

• arka kapak ;
      Birinci Dünya Savaşı'nın sonunda Londra. Sıcak bir yaz günü Clarissa Dalloway o akşam vereceği büyük partiye hazırlanmaktadır. Aynı gün Hindistan'dan beklenmedik bir ziyaretçi gelir: İlk aşkı Peter Walsh. Onun bu apansız gelişi uzak bir geçmişin anılarını, eski arkadaşlıkları ve Clarissa'nın gençliğinde yaptığı tercihleri canlandırır zihninde. Bütün yaşamı, ilişkileri ve sıradan, tekdüze evliliğine götüren olaylar bir bir geçer gözlerinin önünden.

Clarissa çevresinde sürüp giden hayata ve o hayatın içindeki sayısız insana odaklanırken, yazar da çeşitli karakterler arasında gidip gelir ve onların yaşadıklarını Mrs. Dalloway'in akıp giden gününün içine yerleştirir. Virginia Woolf, 'Clarissa Dalloway'in hayatında bir gün' ü, en yetkin temsilcisi olduğu bilinçakışı tekniğiyle anlattığı bu romanında, erkekle kadın ve iki kadın arasındaki ilişkilere de bir pencere açıyor; karakterlerin her birinin iç dünyasına okuru da dahil ediyor; geçmişe ait benzersiz ama acı veren imgeleri

• Beğendim teşekkür ederim yazdım kenara :)

En İyi Kız Görüşü

• ırvin d. yalom eserlerine bak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kuran meali oku.

1|0
    0|0
  • Kadir mısıroğlu hocamın yeni bir nadide eseri çıkacak nasıl deli oldum diye onu tavsiye edebilirim birinci cilt almaya bak.

1|0
    0|0
  • Balans

1|0
    0|0
  • Okçuların Efendisi.

1|0
    0|0
  • İçimizdeki şeytan..

1|0
    0|0
  • Bugün Böyle buyurdu zerdüşt' e başladım yeniden. Ağırdır, güzeldir.

1|0
    0|0
  • kurk mantolu madonna bın muthesem gunes serenad kardesimin hikayesı ucurtma avcısı

1|0
    0|0
  • Albert camus - yabancı bahsettiğin türlerin hiçbiri değil ama gene de oku derim :)

1|0
    0|0
  • Zlatan ibrahimovicin kitabini al acayip derecede eglenceli

1|0
    0|0
  • Kırmızı saçlı kadın

1|0
    0|0
  • 'Gözetleme Kulesi' süper bir kitap diye duymuştum ama daha okumadım. Hadi sen benden önce oku :)

1|0
    0|0
  • Kuran haricindeki herhangi bir kitap.

1|0
    1|0
  • Haruki murakami imkansizin sarkisi

1|0
    0|0
  • Olumsuzler ulkesi altar kesinlikle hemen siparis etmelisin ;)

1|0
    0|0
    • Konu ne azıcık bahseder misin? :)

• Edmond kirkman 1965 te yaziyor kitabi ve starwars tarzinda ileriki yillardan bahsediyor gayet hos bir bilim kurgu kitabi ask ta var olmaz mi agladigimi bilirim kitabi okurken ve bitirdigim birkac kitaptan biridir birakmiyor

• Ooo anladım teşekkür ederim :))

• sen burdasın başımızın üstünde. sana deyecek cevabım var fakat veremem. verirsem şeref-sizim

0|0
    0|0
  • londra

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Gece evi serisi. İşaret ihanet seçilmiş... Böyle böyle gidiyor . Pc cast kristin cast

Birde aşk romanı var
    SERSERİ KALBİM julia london

1|0
    0|0
  • Oğuz Atay - Tutunamayanlar.
    Mehmet Akif Ersoy - Safahat bunları önermek istedim :)

1|0
    0|0
    • Oğuz Atay'ın ki yabancı gelmiyor biraz hikayeyi özetleyebilir misin? :)

• Genç Mühendis Turgut Özben diye bir karakter var. Yakın arkadaşı Selim Işık’ın kendini bir tabancayla vurduğunu gazetelerden öğreniyor. Olayın çok etkisinde kaldığı için ve kendisini neden öldürdüğünü anlamak için çevresini araştırmaya başlıyor. Arkadaşlarıyla görüşüyor. Bu şekilde ilerliyor konu.

• Son şarkı

1|0
    0|0
  • Budala.

0|0
    0|0
  • Kamelyalı kadın ba-yıl-dım

0|0
    0|0
Yükleniyor...