İlginizi çeken sanat/bilim dalı var mı?

Merak ettiğiniz, ilgilendiğiniz, veya hakkında araştırma yaptığınız herhangi bir bilim dalı var mı?

Veya bu konu hakkında bir hayal?

#Edebiyat
#Raskølnikøv

1|0
26|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Resim ve yazmak...
    Resim konusundaki hayallerim gerçeğe dönüşüyor. Yazmaya dair olan ise biraz zaman ve para gerektiriyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Resim birçok ilgi alanlanımdan biridir.
    Sonra yazmak bir tutkudur benim için.
    Çiçekleride severim, ama anlamam dillerinden.
    Elim sanata yatkın olsa gerek, fakat durduğum yerde bir sıfırdan farksızım. Kendi kendini keşfetmek zorunda bırakılmış sefil bir yalnızım.

0|2
    0|0
  • Resim/Portre

0|1
    0|0
  • Performans sanatları.

0|2
    0|0
  • Aslinda bir aralar resme merak sarmistim birde nekrofiliye ama bunlar sanat degil. Cok cahilim keske olsem

0|1
    0|0
  • Ünlü ressamların tablolarını yeniden yapıyorum.
    Vitray, ahşap boyama yapıyorum.
    Günlük tutarım.
    Piyano ve keman çalıyorum.
    Spor pek sevmem çünkü kalbim dayanmıyor ama okçuluğa başladım. Kolum mosmor oldu. :)
    Eskiden şiir de yazardım ama yıllardır ilham perisi uğramıyor yanıma. Ben de bıraktım şiiri.
    Bir de çok kitap okurum.

0|1
    0|0
  • Uzay bilimi :/

0|2
    0|0
  • Resime merak vardi ama ona küseli yillar oldu.. islam tarihi ve nedense yunan mitolojosi cok dikkatimi cekiyor arastima yapiyorum

0|1
    0|0
  • Neden bilmem ama akciğer hastalıkları konusunda çok arastirma yaparım. İlgimi çeker. Mesela astım krizi anında gerceklesenler, hastanın hissettikleri falan.

0|1
    0|0
  • resim ve edebiyat

0|2
    0|0
  • Nöroloji ilgimi çekiyor. İlerde ilgilenmek istiyorum. Sanata kafam çalışmıyor.
    🐒

0|1
    0|0
  • Ebru yapıyorum, onun dışında bilgisayar yazılımlarıyla ilgili araştırmalar yapmayı, yeni çalışmaları incelemeyi çok seviyorum

0|1
    0|0
  • oyuncu olmak isterdim şahsen

0|1
    0|0
  • Psikolojiye ciddi merakım var.
    Astronomiye de öyle.

0|1
    0|0
  • Resim merakimi cekiyor ama cizemiyorum

0|1
    0|0
  • Resim mezunuyum zaten :)

0|1
    0|0
  • Müzik ve Psikoloji

0|1
    0|0
  • Karakalem

0|1
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • Edebiyat

0|1
    0|0
  • Edebiyat

0|0
    0|0
  • Şu an yok

0|0
    0|0
  • Edebiyat var. Birde asttral seyahat var

0|1
    0|0
    • Hiç seyehat ettin mi?

• Öyle bir niyetim yok ya. Ben böyle iyiyim :D

• O zaman sorun yok 😊

• ben resim yapmaya bayılırım ve herkeste beyenir insanların yüz profilleri ve kıyafet tasarrlamaya bayılırım bide ayakkabı da tasarlıyorum kendimce dosya dosya koydum hepsini :D

0|1
    0|0
  • Resim çok ilgimi çekiyor. Keşke yeteneğim olsaydı da ben de karalayabilseydim bişeyler. Van gogh ve salvador dali en sevdiklerim.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilim olarak psikoloji, fizik, matematik, mimari daha çok ilgimi çeker diğerlerine oranla. Sanat olarak klasik resim, müzik, edebiyat.

0|1
    0|0
  • mekanik

0|1
    0|0
  • metalurji

0|1
    0|0
  • Astronomi ilgimi çeker uzayda neler olduğunu merak ediyorum

0|1
    0|0
  • sinema

0|1
    0|0
  • Teknoloji, Mekanik ve Kadın Bilimleri :D hepsi için ayrı bir bakış açısı lazım :D :))))

0|1
    0|0
  • Fotoğraf yarışmalarında ödüllerim var.

0|1
    0|0
Yükleniyor...